Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ocena
programu
6,9
Niezły
Ocen: 37
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Twoja twarz brzmi znajomo 18": Poznaliśmy nazwisko pierwszej uczestniczki?

Osiemnasta edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" zapowiada się goręcej niż kiedykolwiek. To m. in. przez istotne zmiany w ekipie i pierwszego w historii uczestnika z publiczności. Do tego w show ma wystąpić gwiazda "365 dni".

"Twoja twarz brzmi znajomo" jest flagowym programem rozrywkowym telewizji Polsat. Muzyczny show na antenie gości od 2014 roku i dotąd doczekał się siedemnastu edycji. Ostatnią, emitowaną jesienią 2022 roku, wygrała Kasia Wilk. Wkrótce stacja Polsat pokaże kolejny, osiemnasty już sezon "TTBZ". Jego premiera odbędzie się wiosną 2023 roku.

"Twoja twarz brzmi znajomo 18": Zmiany w programie

Ostatnimi czasy temat programu "Twoja twarz brzmi znajomo" nie schodzi z ust jego fanów. Wszystko przez rewolucyjne zmiany w ekipie show. Pod koniec ubiegłego roku Polsat ogłosił, że z jury znika Michał Wiśniewski. Już to wywołało niemałe emocje, jednak prawdziwa burza rozpętała się, gdy stacja postanowiła zakończyć współpracę z Katarzyną Skrzynecką. Chwilę później Piotr Gąsowski ogłosił, że on także nie pojawi się w nowym sezonie "TTBZ”.

Reklama

Tego, kto zastąpi Katarzynę Skrzynecką i Michała Wiśniewskiego i zasiądzie w jury obok Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego, obecnie nie wiadomo. Pojawiło się już natomiast nazwisko nowego prowadzącego. Następcą Piotra Gąsowskiego ma być ponoć Maciej Rock. Drugim gospodarzem pozostaje Maciej Dowbor.

Kto wystąpi w programie?

Zmiany zespole w "Twoja twarz brzmi znajomo" wywołały tak ogromne poruszenie, że wydaje się, iż temat uczestników show zszedł na dalszy plan. Polsat wciąż nie zaczął ogłaszać ich nazwisk, ale wiadomo, że wśród nich po raz pierwszy w historii znajdzie się osoba spoza świata mediów, wyłoniona poprzez casting. Ponadto, jak nieoficjalnie podaje portal wirtualnemedia.pl, jedną z uczestniczek ma być Natalia Janoszek. To postać znana już widzom Polsatu. Aktorka znana z bollywoodzkich produkcji oraz filmu "365 dni" jesienią ubiegłego roku występowała w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Janoszek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama