Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Ocena
programu
6,9
Niezły
Ocen: 53
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski kolejnym uczestnikiem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Adam Zdrójkowski to aktor młodego pokolenia, który jesienią zostanie kolejnym uczestnikiem 15. edycji muzycznego show. Zdrójkowski jest obecny w show-biznesie już od... ósmego roku życia. Na swoim koncie ma między innymi role w serialach, takich jak "rodzinka.pl", "Rodzina zastępcza" i "Pierwsza miłość". Występuje również w filmach i udziela głosu w animowanych produkcjach.

Adam Zdrójkowski w "TTBZ"!

Adam Zdrójkowski jest obecny w show-biznesie już od... ósmego roku życia. Na swoim koncie ma między innymi role w serialach, takich jak "Rodzina zastępcza" i "Pierwsza miłość". Występuje również w filmach i udziela głosu w animowanych produkcjach.

W 2016 roku był uczestnikiem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W parze z Wiktorią Omyłą byli jednymi z faworytów do zdobycia Kryształowej Kuli, ale ostatecznie dotarli do ćwierćfinału. W czerwcu 2021 roku wraz ze swoją dziewczyną Wiktorią Gąsiewską i Patrykiem Cebulskim pokazywali kulisy Polsat Super Hit Festiwal w mediach społecznościowych stacji.

Reklama

Zobacz też: Kacper Kuszewski odchodzi z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zastąpi go Michał Wiśniewski!

Kto wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jesienią 2021?

Wiadomo już, że oprócz Zdrójkowskiego w jesiennej edycji show swoje zdolności wokalno-aktorskie zaprezentują także: Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Łaska i Tomasz Ciachorowski.

Z show Polsatu żegna się także dwóch jurorów. Kacpra Kuszewskiego zastąpi Michał Wiśniewski. Nie wiadomo jeszcze, kto zasiądzie w jury w miejsce Adama Strycharczuka. W poprzedniej edycji show jurorami byli także Małgorzata Walewska i Katarzyna Skrzynecka.

Adam Zdrójkowski pomimo młodego wieku posiada bogate doświadczenie. Czy pomoże mu podczas przygotowań do wymagających metamorfoz? Które z przemian zaskoczą jurorów i widzów? Jakie oceny otrzyma, wcielając się największe gwiazdy muzyki z Polski i zagranicy? "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jesienią na antenie Polsatu.

Edyta Pazura pokazała zabawne zdjęcie męża w negliżu. "Pół Afrodyt, pół heros". Z pewnością nie o taki kadr mu chodziło! [FOTO] :: Magazyn :: RMF FM

INTERIA.PL/FILM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy