Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 42
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Maciej Rock: Jaki jest prywatnie? Pięć rzeczy, których o nim nie wiedzieliście!

Maciej Rock powraca na ekrany telewizorów jako współprowadzący programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W przeszłości zasłynął w kultowym show "Idol", do którego trafił jako 24-latek. Gwiazdor niezwykle ceni swoją prywatność, lecz na przestrzeni lat zdradził co nieco jak wygląda jego życie poza pracą.

Maciej Rock urodził się 13 maja 1978 roku w Otwocku. W 2002 roku trafił do stacji Polsat, gdzie dał się poznać publiczności jako prowadzący program "Idol". W kolejnych latach był prowadzącym takich programów jak: "Must Be the Music. Tylko muzyka", "Się kręci", "Dzieciaki nie płaczą". Rock prowadził także festiwale i masowe imprezy.

Maciej Rock: Pierwsze kroki w radiu

Maciej Rock rozpoczął swoją karierę w rozrywce jako radiowiec. Od 2000 roku prowadził program w TOK FM wraz z Igorem Sokołowskim. Rok później trafił na trzy miesiące do magazynu informacyjnego w krakowskim Radiu Alfa.

W kolejnych latach można go było usłyszeć w Radiu Kolor i Polskim Radiu Bis. Od niemal 10 lat współprowadzi poranną audycję "Wstawaj, nie udawaj" w RMF Maxxx.

Reklama

Maciej Rock: Jak trafił do "Idola"?

Casting do "Idola" musiał przejść też Maciej Rock. W przesłuchaniach brało udział ponad 50 osób. Kto mógł poprowadzić program zamiast niego? 

Rock stwierdził także, że nie ma pojęcia, dlaczego wybrano właśnie jego. W rozmowie z "Galą" przyznał, że nigdy wcześniej nie miał doświadczenia telewizyjnego. Pamięta za to pierwszy casting dla przyszłych uczestników, na którym pojawił się już jako prowadzący.

Maciej Rock podjął decyzję o ślubie po pół roku znajomości!

Maciej Rock swoją obecną żonę, Magdalenę znał zaledwie pół roku, gdy podjął decyzję o ślubie.

Dziś para ma trójkę dzieci: Hannę Antoninę (ur. 2007), Antoniego (ur. 2009) i drugą córkę, urodzoną w 2013. Gwiazdor skrupulatnie dba o swoją prywatność. Na jego Instagramie nie znajdziemy zdjęć z rodziną. Ponadto, Rock nigdy nie udzielił wywiadu ze swoją żoną.

Maciej Rock całkowicie zmienił codzienne nawyki

Maciej Rock w wywiadzie dla "Plejady" opowiedział o tym, jak wraz z żoną wprowadził w życie tzw. "rewolucję cukrową". Początkowo, całkowicie zrezygnowali z cukru. Z czasem jednak stali się mniej radykalni. 

Najstarsza córka gwiazdora jest wegetarianką.

W rozmowie z portalem "kobieta.pl" Rock opowiedział o zmianie porannych nawyków. Kiedyś wstawał do pracy zaledwie pół godziny przed rozpoczęciem i ledwo zdążał na audycję w radiu. 

"Twoja twarz brzmi znajomo": Maciej Rock nowym prowadzącym

To już pewne! Maciej Rock dołącza do ekipy programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i już wiosną zobaczymy go w roli prowadzącego show. Rock będzie partnerował Maciejowi Dowborowi, który jest gospodarzem hitu Polsatu od pierwszej edycji. Gwiazdor zastąpił Piotra Gąssowskiego, który pożegnał się z programem.

Czytaj więcej: "Idol": Kuźnia gwiazd polskiego show-biznesu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Rock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy