Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ocena
programu
6,9
Niezły
Ocen: 37
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Krzysztof Ibisz w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Najmłodszy uczestnik?

Polsat ogłosił kolejnego uczestnika, którego zmagania będziemy śledzić w osiemnastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Krzysztof Ibisz podzielił się na swoim Instagramie żartobliwym wpisem. Mówi o syrenach alarmowych i zatyczkach do uszu!

Najmłodszy uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

"Tego Pana chyba nie musimy Wam przedstawiać. Jest świetnym prezenterem, ale jak poradzi sobie na naszej scenie? Przed Wami najmłodszy uczestnik wszystkich edycji 'Twoja Twarz Brzmi Znajomo' - Krzysztof Ibisz!" - taka "wizytówka" znalazła się na oficjalnym profilu show Polsatu.

Sam Krzysztof Ibisz zażartował na Instagramie, że po występie w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" może stać się twarzą... zatyczek do uszu.

"Jak wiecie, prowadzę 'Taniec z Gwiazdami', żeby w nim nie tańczyć. Z 'Twoja Twarz Brzmi Znajomo' mi się nie udało. Będę śpiewał. Nie zdziwię się jak ludzie moje wyczyny wokalne będą używać jak syreny alarmowe, a ja stanę się twarzą zatyczek do uszu. W każdym razie obiecuję, że zrobię wszystko co w mojej mocy, aby nie zepsuć Wam tych pięknych piątkowych wieczorów" - zapowiedział Ibisz.

Reklama

Zmiany w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W ostatnich tygodniach sporo mówi się o zmianach, które zaszły w jednym z najpopularniejszych programów Polsatu. Przed świętami Bożego Narodzenia z show niespodziewanie pożegnał się Michał Wiśniewski. Na początku roku Polsat zakomunikował, że z programem rozstaje się również Katarzyna Skrzynecka, która wygrała pierwszą edycję show, a później zasiadała w jury szesnastu kolejnych.

To nie był jednak koniec zmian, bo wkrótce swoje odejście z produkcji ogłosił także Piotr Gąsowski. Wiemy już, że jego miejsce zajmie Maciej Rock. Poza tym jury będzie trzyosobowe - Wiśniewskiego i Skrzynecką zastąpi Paweł Domagała, który zadebiutuje w roli jurora. Oprócz tego widzowie zobaczą nową czołówkę i logo oraz - po raz pierwszy - niemedialnego uczestnika. Jedno jest pewne: będzie się działo.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Oskar Cyms i Katarzyna Kołeczek wśród uczestników

W sobotę producenci "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ogłosili kolejnego uczestnika. To Oskar Cyms - młody piosenkarz, którego możecie znać z utworu "Daj mi znać". Jego dwie ballady pojawiły się również w filmie "365 dni". Wkrótce premierę ma mieć debiutancki album tego artysty.

W niedzielę poznaliśmy następne głośne nazwisko. Do grona uczestników osiemnastego sezonu "TTBZ" dołączyła aktorka Katarzyna Kołeczek. Możecie ją znać m.in. z serialu "M jak miłość", w którym wciela się w postać Jagody. Gwiazda wystąpiła również w wielu innych polskich produkcjach.

W programie zobaczymy również Piotra Stramowskiego i Julię Kamińską. Wciąż nie znamy tożsamości niemedialnej osoby, która wystąpi w show.

Hubert Wiączkowski

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama