Top Model
Ocena
programu
5,8
Przeciętny
Ocen: 12
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Top Model": Kto pojedzie na fashion week? Emocje sięgają zenitu

Od kilku tygodni można oglądać jedenasty sezon "Top Model". Program od kilku tygodni wzbudza ogromne emocje wśród widzów. Im bliżej finały, tym emocje coraz większe. Co wydarzy się w dzisiejszym epizodzie? Dziesiąty odcinek można zobaczyć o 21:35 na antenie TVN.

"Top Model": Co wydarzy się w nowym odcinku?

To już ostatnia prosta przed wyjazdem na fashion week. Każdy z uczestników przeszedł długą drogę od etapu castingów. Praca w modelingu pełna jest niespodzianek i wyzwań. Tym razem uczestnicy będą musieli nagrać film modowy spadając na wielką poduszkę i wykorzystując zasadę multiplikacji. Dodatkowa trudność będzie polegała na tym, że na wykonanie zdjęcia będzie niewiele czasu. 

W następnym zadaniu wyzwaniem może okazać się praca w grupach. Kto wypadnie najlepiej podczas nagrywania reklamy smartfonu? O wyjeździe na fashion week zdecyduje sesja zdjęciowa dla magazynu ELLE. Uczestnicy pozować będą w pałacu w Jadwisinie, w kreacjach największych modowych marek na świecie.

Reklama

"Top Model": Kiedy emisja odcinka?

Emisja dziesiątego odcinka już 9 listopada o 21:35 na antenie TVN. Powtórka odcinka 10 listopada o 23:00 na antenie TVN Style.

"Top Model": Martyna odpadła z programu

W emitowanym w poprzednią środę odcinku widzowie mogli podsłuchać rozmowę Moniki i Borysa, którzy spekulowali kto z uczestników ma szansę wyjechać na fashion week. Modelka plus- size nie kryła, że wróży sobie wielkie szanse na zwycięstwo.  "Wszystko się sprawdza zgodnie z tym, co mam zapisane. Jestem bardzo mądra" - mówiła.

Martyna przewidywała, że zarówno ona, jak i Borys pojawią się na wybiegach. "Wiesz, śmieję się. To są takie moje zapiski zgodnie z moją umiejętnością obserwacji, wyciągania wniosków, wysokiej inteligencji emocjonalnej" - zapewniała. 

Inni uczestnicy nie byli jednak przekonani, co do wizji Martyny. Swoje wątpliwości wyraziła m.in. Klaudia. "Nigdy nie biorą plus-size, jeszcze na fashion week i ona planuje wygrać" - zastanawiała się.

Ostatecznie to przewidywania Klaudii sprawdziły się, a Martyna musiała pożegnać się z programem. Mimo dobrego początku, nie poradziła sobie z kolejnymi zadaniami i tym samym nie dostała od jurorów przepustki do kolejnego etapu. 


materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Top Model
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy