Top Model

Ocena
programu
6
Niezły
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Top Model 11": Anja Rubik ostro o zwyciężczyni. "Nie widzę cię w świecie mody"

Klaudia Nieścior wygrała jedenastą edycję "Top Model". W trakcie finału uczestniczka usłyszała jednak gorzki komentarz od Anji Rubik. Co powiedziała polska topmodelka? W internecie rozgorzała gorąca dyskusja!

"Top Model": Klaudia Nieścior wygrała 11. edycję programu

W środę wieczorem stacja TVN pokazała finał jedenastej edycji  "Top Model". O główną nagrodę walczyły: Natalia Woś, Michalina Wojciechowska oraz Klaudia Nieścior.

Rywalizacja o zwycięstwo była naprawdę wyrównana. Po zaprezentowaniu sesji odkładowej dla magazynu i filmu modowego podliczono głosy jurorów i widzów. Zwyciężczynią show została Klaudia Nieścior.

Reklama

"Top Model 11": Mocny komentarz Anji Rubik

Choć 22-latka wygrała program, to w trakcie finału, gdy jury oceniało wspomniany film, Klaudia Nieścior usłyszała kilka gorzkich słów od gościa specjalnego - Anji Rubik. Znana modelka powiedziała wprost, że nie widzi dla niej przyszłości w branży modowej.

"Oglądałam program i wiem, że nie miałaś łatwo w życiu i jestem z ciebie bardzo, bardzo dumna, że doszłaś do tego miejsca. Masz silny charakter, jesteś w stanie wywołać niesamowite emocje i sympatię. Ale również muszę być brutalnie szczera. Widzę cię jako influencerkę, aktorkę, osobę, która pracuje w telewizji, jednak nie widzę cię w świecie mody" - stwierdziła Rubik.

Internauci natychmiast zareagowali na wypowiedź polskiej topmodelki. Co napisali?

"Klaudia jest w finale, a Anja mówi takie coś...".

"Czy ktoś powiedział pani Anji Rubik, że nie wszystko trzeba mówić na głos?".

"Wypowiedź Anji Rubik jakoś niefajna w finale na żywo...".

"Nie bez powodu Klaudia jest dziś, gdzie jest. Komentarz Rubik w tak bardzo ważnym dniu świadczy o braku kultury osobistej...".

"Powiedzieć finalistce, że się nie nadaje. Hit".

Z drugiej strony pojawiły się też osoby, które uważają, że Anja Rubik po prostu była szczera.

"Anja Rubik jedynie powiedziała prawdę! Dziękujemy za szczerość".

"Się czepiacie Anji, a prawdę powiedziała... Co jak co, ale to ona się tu najbardziej zna i ma największe doświadczenie".

"No cóż, Rubik powiedziała czystą prawdę. Klaudia jest fajna, ale nie będzie z niej rasowej modelki" - piszą internauci.

Przypomnijmy, że drugie miejsce w jedenastym sezonie "Top Model" zajęła Natalia Woś, a trzecie Michalina Wojciechowska.

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Top Model

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy