Top Model
Ocena
programu
5,4
Przeciętny
Ocen: 11
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Top Model": Kto wygrał 11. edycję show! Już wszystko wiadomo!

Za nami finał jedenastej edycji "Top Model". Zwyciężczynią została Klaudia Nieścior. To ona zdobyła 100 tysięcy złotych, sesję okładkową w magazynie modowym i kontrakt z agencją modeli i modelek.

"Top Model": Klaudia Nieścior zwyciężczynią 11. edycji show

W środę wieczorem stacja TVN wyemitowała finał jedenastego sezonu "Top Model", w którym o główną nagrodę rywalizowały: Natalia Woś, Klaudia Nieścior i Michalina Wojciechowska.

Widzowie zdecydowali w głosowaniu, że na zwycięstwo zasłużyła Klaudia Nieścior. To ona zdobyła 100 tysięcy złotych, sesję okładkową dla magazynu modowego oraz kontrakt z agencją modeli i modelek!

Czy Klaudia Nieścior poradzi sobie w świecie mody? Tego dowiemy się za pewien czas. Warto wspomnieć, że kilku zwycięzców po emisji programu z ich udziałem zdecydowało się na zupełnie inną ścieżkę zawodową. Można tu wymienić Olgę Kaczyńską, która zrezygnowała z kariery modelki na rzecz medycyny.

Reklama

"Top Model 11": Kim jest Klaudia Nieścior?

Klaudia Nieścior ma 22 lata i pochodzi z Tarnobrzegu. Na co dzień pracuje w salonie kosmetycznym. W weekendy zajmuje się osobami niepełnosprawnymi lub osieroconymi dziećmi z domu, w którym sama się wychowała. Z tego powodu tematy rodzinne od zawsze były dla niej wyjątkowo trudne. W przeszłości miała kompleksy z powodu swojego wzrostu - była jedną z najwyższych dziewczyn.

Jej największym marzeniem jest założenie własnej rodziny i kariera modelki.

Klaudia prężnie rozwija profil na Instagramie. Dotychczas zgromadziła w tym serwisie ponad 70 tysięcy obserwatorów.

Autor: Hubert Wiaczkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Top Model
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama