Ślub od pierwszego wejrzenia
Ocena
programu
2,5
Fatalny
Ocen: 15
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta Podbioł zmieniła wizerunek

Uczestniczka ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", Marta Podbioł, zaskoczyła fanów zmianą wizerunku. Kobieta schudła siedem kilogramów oraz zmieniła kolor włosów.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to budzący na całym świecie wielkie emocje eksperyment telewizyjny, w którym dobrane przez ekspertów pary poznają się dopiero na własnym ślubie.

32-letnia Maria Podbioł z Katowic jest jedną z uczestniczek ósmej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jej ekranowym mężem został pochodzący ze Szczecina starszy o pięć lat Maciej Mikołajczak.  

Reklama

Marta Podbioł: Mąż nazywał ją "mortadelką"

Parze nie wiodło się jednak już od samego początku. Mężczyzna dość szybko przestał udawać, że podoba mu się wybrana dla niego kobieta.

Mąż stał się niemiły, coraz częściej wytykał swojej nowej żonie błędy, wyśmiewał jej wygląd oraz zachowanie. To musiało być przykre dla Marty. Nie tego spodziewała się po Maćku. Nie kryła, że czuje się dotknięta jego uwagami . Mąż nazywał ją "mortadelką". Ale to nie wszystko. 

"Maciek mówił, co mu nie odpowiada, czyli prawie wszystko. Ale tego, że jestem nieatrakcyjna, dowiedziałam się dopiero w rozmowie z ekspertką" - wyznała z goryczą.

Marta Podbioł schudła siedem kilogramów i zmieniła kolor włosów

Mimo że widzowie poznali ją jako blondynkę, po zakończeniu zdjęć do "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Marta Podbioł zdecydowała się na zmianę wizerunku i przefarbowała włosy.

"Zmiana mojego wizerunku nie wynika z czynników zewnętrznych. Obecnie pracuję nad zmianą swojej sylwetki, żeby czuć się dobrze i zdrowo w swoim własnym ciele. Udało mi się już schudnąć siedem kilogramów, co bardzo mnie cieszy. Natomiast zmiana mojego koloru włosów jest eksperymentalna, być może wkrótce zmienię kolor na nowy. Polubiłam mocniejszy makijaż, chociaż nie zawsze mam czas, żeby się malować" Podbioł powiedziała w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl.

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o godzinie 21:35 na antenie TVN. Przedpremierowe odcinki dostępne są w Player.pl.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy