Sanatorium miłości

Ocena
programu
6,3
Niezły
Ocen: 570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": Wypowiedź Anity nie przypadła widzom do gustu. Jest komentarz

Pierwszy odcinek "Sanatorium miłości 5" za nami! 1 stycznia widzowie mogli zobaczyć nowy sezon show, poznając nowych bohaterów. Kim są uczestnicy? Kuracjusze zaprezentowali się przed kamerami w różny sposób, a ich zachowanie nie przeszło w sieci bez echa. W komentarzach zamieszczanych tuż po emisji premierowego epizodu nie zabrakło pochwał, ale też krytyki...

Fani "Sanatorium miłości" mają nie lada powód do radości; program powrócił do TV z premierowymi odcinkami! 1 stycznia telewizyjna "Jedynka" rozpoczęła emisję 5. sezonu show, a prowadząca - Marta Manowska - powitała kolejną grupę kuracjuszy biorących udział w wyjątkowym turnusie. Widzowie oglądający pierwszy epizod byli świadkami m.in. przyjazdu uczestników do Buska-Zdroju, a także ich pierwszych rozmów. Grupa mogła poznać się, biorąc udział w tzw. szybkich randkach. Podczas rozmów pojawiały się rozmaite tematy, w tym m.in. kwestie cech idealnej partnerki lub partnera. 

Reklama

Wypowiedź jednej z kuracjuszek zwróciła uwagę odbiorców, którzy "na gorąco" dzielili się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Na Instagramie oraz na Facebooku prężnia działają bowiem oficjalne profile "Sanatorium..." i to właśnie tam pojawiają się - szeroko komentowane - wpisy dotyczące odcinków. W komentarzach sporo osób odniosło się do zachowania jednej z kuracjuszek - Anity. Ich zainteresowanie wzbudziła przede wszystkim jedna z jej odpowiedzi skierowana w stronę nowo poznanego kolegi z wyjazdu: Zdzisława.

"Sanatorium miłości 5": Anita komentuje

Anita podczas rozmowy ze Zdzisławem poruszyła m.in. kwestię cech, jakie powinni mieć partnerzy. W pewnym momencie – pytając o to, jaki powinien być idealny partner lub idealna partnerka – wspomniała, że "mężczyzna patrzy oczami". Na słowa Zdzisława o tym, że – jego zdaniem – także panie zwracają uwagę na aspekt wizualny, odpowiedziała:

Właśnie ta część jej wypowiedzi zwróciła uwagę internautów, którzy dzielili się swoimi przemyśleniami w komentarzach:

Ostatni z cytowanych wpisów doczekał się odpowiedzi od samej Anity! Uczestniczka show wyjaśniła, jak ona podeszła do tej sytuacji, pisząc:

Jak widać, "Sanatorium miłości 5" jeszcze na dobre się nie rozpoczęło, a już wzbudza sporo emocji. Oglądaliście premierową odsłonę programu?

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy