Sanatorium miłości

Ocena
programu
6,3
Niezły
Ocen: 570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": Nowi uczestnicy i... "szybkie randki"! Nie brakowało flirtu [odcinek 1.]

Za nami pierwszy odcinek 5. edycji programu "Sanatorium miłości". Widzowie mogli wreszcie poznać nowych bohaterów. Dwunastka seniorów i seniorek przedstawiła swoje sylwetki, dzieląc się swoimi historiami. Widzowie byli również świadkami pierwszych spotkań, rozmów, a nawet... flirtu! Wszystko to w ramach "szybkich randek". Poznajcie szczegóły!

"Sanatorium miłości", sezon 5, odcinek 1. Co się wydarzyło? Streszczenie

Już po raz piąty prowadząca "Sanatorium miłości" - Marta Manowska - powitała nowych uczestników show. Grupa dwunastu kuracjuszy zameldowała się w ośrodku znajdującym się w malowniczej miejscowości: Busko-Zdrój. Odbiorcy mogli też poznać bliżej samych bohaterów, którzy - w krótkich wypowiedziach - dzielili się swoimi historiami. Wszyscy wyrazili również nadzieję na to, że los przyniesie im nowe, obiecujące znajomości.

Reklama

- Źle się czuję w samotności (...). Najgorsze są samotne wieczory. Brakuje mi bliskiej osoby, z którą na przykład można gdzieś wyjść (...). Niemożliwe jest możliwe - zawsze można się zakochać (...). Liczę na tę "drugą połówkę" (...)- mówił Zbigniew.

- Wydaje mi się, że jestem gotowa na to, żeby się zakochać - przyznała z kolei Joanna.

Marta Manowska powitała osobno kuracjuszy i kuracjuszki, a następnie zaproponowała im nietypowy speed dating: uczestnicy mieli zawiązane oczy! To zmiana wprowadzona w programie: dotychczas bohaterowie "Sanatorium..." mogli od razu się widzieć. Podczas krótkich, intrygujących rozmów kuracjusze poruszali różnorodne tematy - była mowa m.in. o zbliżeniach...

- Wrażenia są niesamowite i piorunujące - relacjonował Adam.

"Sanatorium miłości". Kiedy drugi odcinek? Emisja w TVP 1

Po rozmowach grupa wreszcie mogła w pełni się poznać: już bez szarf na oczach. Panom bardzo spodobała się m.in. Ula, która została im przedstawiona jako pierwsza. Z kolei Joanna zwróciła uwagę na Zdzisława.

- Ja tam mogę ze wszystkimi iść na randkę - nie przeszkadza mi to- zdradziła przed kamerami Iwona, która także zrobiła ogromne wrażenie na nowych kolegach.

- Nie spodziewałem się takich pań: wszystkie ładne, piękne, zgrabne: to będzie trudny wybór - dodał Krzysztof.

Na zakończenie kuracjusze wylosowali pokoje i dzielili się pierwszymi przemyśleniami na temat mijającego dnia, a także powitali Manowską. Prowadząca poprosiła członków grupy o wpisanie imienia osoby, z którą chcieliby iść na randkę. Co przyniesie kolejny odcinek? Zwiastun pokazany na zakończenie wskazuje na to, że w nowym epizodzie bohaterowie "Sanatorium miłości 5" będą brali udział w pierwszych aktywnościach, a także tanecznym krokiem wyjdą na parkiet! Drugi epizod "Sanatorium..." będzie można zobaczyć w niedzielę 8 stycznia o godz. 21:20 w TVP 1.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy