Sanatorium miłości

Ocena
programu
6,4
Niezły
Ocen: 624
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": "Ja się dopiero rozkręcam" [zwiastun 2. odcinka]

Trwa piąta edycja programu "Sanatorium miłości". Widzowie poznali już wszystkich uczestników produkcji TVP. Co wydarzy się w 2. odcinku? Kto zostanie pierwszym kuracjuszem odcinka i czy w ogóle zostanie wybrany? Będą niespodzianki! Wszystkiego dowiemy się już w najbliższą niedzielę, 8 stycznia, w telewizyjnej Jedynce.

"Sanatorium miłości 5": Co wydarzy się w drugim odcinku?

Trwa piąta edycja programu "Sanatorium miłości". Grupa dwunastu kuracjuszy zameldowała się już w ośrodku znajdującym się w malowniczej miejscowości Busko-Zdrój.

1 stycznia widzowie poznali nowych uczestników. Seniorzy w krótkich wypowiedziach dzielili się swoimi historiami. Wszyscy wyrazili również nadzieję na to, że los przyniesie im nowe, obiecujące znajomości. W pierwszym odcinku bohaterowie wylosowali swoje pokoje, a na koniec dnia Marta Manowska po raz pierwszy nie poprosiła uczestników o wybór kuracjusza odcinka!

Reklama

"Tym razem każdy mógł wpisać imię tej osoby, z którą chce iść na randkę Do spotkań dojdzie tylko wtedy, gdy dwie osoby wytypują się wzajemnie... Ja Wam się podoba ta zmiana w zasadach programu?" - brzmi wpis na profilu programu na Facebooku.

Na oficjalnym profilu programu na Facebooku pojawił się zwiastun drugiego odcinka produkcji. Można się z niego dowiedzieć, że kuracjusze wybiorą się na taneczną imprezę, odbędą podniebną przejażdżkę motolotnią i wyjdą wspólnie "na miasto".

"Będzie jazda", "Kosmos", "Ja się dopiero rozkręcam", "Wiem, co teraz będzie", "Znalazłam tu ideał mężczyzny" - mówią bohaterowie w zwiastunie 2. odcinka.

"Sanatorium miłości": Uczestnicy piątej edycji!

"Sanatorium miłości" jest autorskim formatem Telewizji Polskiej, który ma zmieniać sposób myślenia o osobach starszych i pokazać, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Uczestnikami reality-show są samotni seniorzy 60+, sześć kobiet i sześciu mężczyzna. Tym razem bohaterowie pojawią się w uzdrowisku w Busku-Zdroju. Poprzednie edycje realizowane były w Polanicy-Zdroju i Ustroniu.

Panie, które biorą udział w piątej edycji "Sanatorium miłości" to: Anita, Asia, Bożena, Ewa, Iwona i Ula. Z kolei panowie to: Adam, Darek, Krzysztof, Józef, Zbigniew i Zdzisław. Kim są i jak znaleźli się w "Sanatorium miłości"? Czego oczekują po udziale w programie? Śledźcie nasz raport specjalny na temat programu "Sanatorium miłości".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy