Sanatorium miłości
Ocena
programu
6,2
Niezły
Ocen: 1004
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bohaterka "Sanatorium" dziękuje "za serdeczną rozmowę". Z kim się spotkała?

Szósta edycja "Sanatorium miłości" zakończona, ale seniorzy nie dają o sobie zapomnieć. Kuracjusze coraz śmielej wypowiadają się na temat produkcji TVP w mediach, są również bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Niedawno Janina pokazała nowe zdjęcia. Z kim z uczestników programu spędziła czas?

Janina: Bohaterka "Sanatorium miłości 6"

Po zakończeniu szóstej edycji "Sanatorium miłości" kuracjusze przerwali milczenie. W kolejnych wywiadach dowiadujemy się, co działo się na planie w Krynicy-Zdroju i które relacje przetrwały. O programie opowiedzieli już m.in. Janina, Tadeusz, Maria, Stanisław, Elżbieta i Andrzej.

Janina była jedną z ulubionych bohaterek fanów "Sanatorium". Ona i Tadeusz od początku zainteresowali się sobą, chodzili na randki i wszyscy kuracjusze traktowali ich jak parę. Wydawało się, że ta relacja przetrwa. Stało się jednak inaczej. Po finale w wywiadach oboje nie szczędzili sobie gorzkich słów. Kuracjuszka nie żyje jednak przeszłością, cieszy się życiem i spotyka z tymi, których polubiła podczas programu. Niedawno zamieściła zdjęcie z jedną z uczestniczek.

Reklama

Janina i Maria z "Sanatorium miłości" na nowych zdjęciach

Janina dzieliła pokój z Gosią, a Maria z Teodozją. Teraz panie spotkały się i pokazały wspólne zdjęcia na Facebooku. Janina przyznała, że miło spędziły czas.

"A mówią, że najgorsze są poniedziałki. Obalam ten mit. Spotkanie z Majką i jej przyjaciółką iście królewskie (...). Majka, dziękuję za serdeczną rozmowę i czas spędzony w ogrodach Konstancina" - napisała seniorka na swoim profilu na Facebooku.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama