Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,4
Dobry
Ocen: 334
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Zdradziła tajemnice programu. Powiedziała za dużo?

Adrianna z 9. edycji programu "Rolnik szuka żony" zorganizowała na Instagramie spontaniczną sesję "pytań i odpowiedzi", tym samym zaspokajając ciekawość internautów. Wśród wpisów nie mogło zabraknąć nawiązania do jej udziału w show, a użytkownicy sieci byli ciekawi m.in. tego, jak wyglądało tworzenie odcinków. Narzeczona Michała nie pozostawiła ich w niewiedzy.

"Rolnik szuka żony 9". Adrianna i Michał razem po programie

Michał i Adrianna to para doskonale znana widzom programu "Rolnik szuka żony". Poznali się w 9. sezonie, a ich relacja zaczęła rozwijać się w szaleńczym tempie - po kilku miesiącach znajomości Michał oświadczył się partnerce i został przyjęty! Radosną nowinę oznajmił w odcinku finałowym, zdradzając, że Ada powiedziała "tak" podczas ich wyjazdu na nagranie ostatniego epizodu serii.

Michał i Ada z "Rolnika..." mimo młodego wieku bardzo poważnie myślą o przyszłości: narzeczeni wspólnie zamieszkali i szykują się do wesela. Pomimo wielu obowiązków obydwoje są również aktywni w sieci - na Instagramie raz po raz publikują migawki i filmiki zdradzające, jak spędzają wspólnie czas.

Reklama

Niedawno uczestnicy zdecydowali się odpowiedzieć na pytania, które nurtują internautów. Podczas sesji "Q&A" nie zabrakło "rolnikowych" tematów, a Ada uchyliła rąbka tajemnicy na temat tworzenia produkcji.

Adrianna z "Rolnik szuka żony 9" ujawnia kulisy programu

Adrianna z programu "Rolnik szuka żony 9" odpowiedziała m.in. na pytanie o to, jak obecnie wygląda jej związek z Michałem. "Super się żyje" - napisała, publikując kilka prywatnych kadrów z ukochanym.

Użytkowników sieci nurtowało również to, czy zachowania osób biorących udział w nagraniach do show są "prawdziwe", czy może jednak pojawia się ingerencja produkcji. Narzeczona Michała odniosła się również do tej kwestii.

"Czy w programie narzucają Wam jakoś zachowanie?" - brzmiało pytanie. "W programie nic nam nie narzucają. To w 100% my" - wyjawiła bohaterka "Rolnika".

Michał i Adrianna jako pierwsi z 9. sezonu "Rolnika..." postanowili postawić kolejny krok w ich związku, decydując się na ślub. Odcinek świąteczny z kolei upłynął pod znakiem zaręczyn Tomasza i Justyny! Wiele wskazuje więc na to, że weselne dzwony niebawem ogłoszą kolejne szczęśliwe młode pary.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 9

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy