Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,4
Dobry
Ocen: 328
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Kolejny ślub w programie. Joanna i Kamil powiedzieli sobie "tak"

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz z ósmej edycji "Rolnik szuka żony" udowodnili, że w programie można odnaleźć swoją drugą połówkę. Niecały rok temu para powitała na świecie córeczkę, a teraz powiedzieli sobie "tak".

"Rolnik szuka żony": Joanna i Kamil zaręczyli się w programie

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz to para doskonale znana fanom programu "Rolnik szuka żony". Uczestnicy wystąpili w ósmej edycji reality show, a telewidzowie byli świadkami rodzącego się między nimi uczucia. W finale sezonu Kamil w obecności kamer poprosił Asię o rękę. 

Reklama

Po zakończeniu programu zakochani dalej relacjonują swoje życie w mediach społecznościowych. Tam w połowie września potwierdzili, że wkrótce zostaną rodzicami. Nie wszystko odbyło się jednak tak, jakby tego chcieli.

"Proszę, nie piszcie gratulacji, bo na to przyjdzie jeszcze czas... Chcielibyśmy tylko spokoju, bo to w tym czasie jest najważniejsze. Nie chcemy się stresować zbędnymi artykułami, ponieważ nie jest nam to aktualnie potrzebne. Mimo wszystko uważamy, że lepiej będzie, jeśli dowiecie się tego od nas, niż od wszystkich portali plotkarskich..." - ogłosiła Asia. W październiku 2022 roku na świat przyszła ich córka, Antonina.

Joanna i Kamil z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub!

Zakochani nie ukrywali przygotowań do ślubu, ale dokładna data uroczystości nie była znana. Jak się okazało, para już jest po ślubie! Ceremonia odbyła się w sobotę 9 września. Do mediów społecznościowych trafiły już pierwsze zdjęcia ukazujące młodą parę.

"Dziś "tak" powiedzieli sobie Joanna i Kamil! Kochani, wspaniali, najpiękniejsi nasi! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Sto lat młodej parze!" - można przeczytać na oficjalnych profilach social media programu. 

"Rolnik szuka żony": Ślub Joanny i Kamila bez Marty Manowskiej

Wiadomo było, że Joanna i Kamil zaprosili na uroczystość również prowadzącą program. Jednak Marty Manowskiej zabrakło na ślubie pary. Dlaczego? Ujawniła to niedawno w jednym z najnowszych wywiadów. Okazało się, że termin uroczystości pokrywa się z nagraniami do innego programu z Manowską "Sanatorium miłości".

"(...) Został ślub Kamila i Asi, na który bardzo bym chciała pojechać (...). Nie będę mogła, bo mamy wtedy zdjęcia do "Sanatorium miłości" (...). Niestety ja nie mogę sobie dać "wykluczeń", bo byśmy wtedy nic nie zrobili (...)" - tłumaczyła w rozmowie z portalem "Świat gwiazd".

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy