Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,4
Dobry
Ocen: 328
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Ślub Joanny i Kamila bez Marty Manowskiej. Dlaczego odmówiła?

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz z 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" biorą ślub! Uroczystość zbliża się wielkimi krokami. Już wiadomo, że wśród gości bawiących się na weselu zabraknie Marty Manowskiej. Dlaczego prowadząca telewizyjny projekt nie pojawi się na uroczystości? W jednym z wywiadów dziennikarka podała powód!

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz to para doskonale znana fanom programu "Rolnik szuka żony". Uczestnicy wystąpili w ósmej edycji reality show, a telewidzowie byli świadkami rodzącego się między nimi uczucia. W finale sezonu Kamil w obecności kamer poprosił Asię o rękę. Po zakończeniu programu zakochani dalej relacjonują swoje życie w mediach społecznościowych. Tam w połowie września potwierdzili, że wkrótce zostaną rodzicami. 

Uczestniczka ósmej edycji "Rolnik szuka żony" urodziła pod koniec października. Asia Wielgosz i Kamil Osypowicz zostali rodzicami, o czym poinformowano na instagramowym profilu show. Tam też pojawiło się pierwsze zdjęcie ich maleństwa. To dziewczynka, dla której Joanna i Kamil wybrali imię Antonina – zdrobniale: Antosia.

Reklama

Ślub pary zbliża się wielkimi krokami.

"Rolnik szuka żony": Kiedy ślub Joanny Wielgosz i Kamila Osypowicza?

Uczestnicy programu: "Rolnik szuka żony" – Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz – wkrótce wezmą ślub! Kiedy odbędzie się uroczystość? Jak podają media, Asia i Kamil powiedzą sobie "tak" na początku września. Dokładna data zaślubin jest jednak owiana tajemnicą, w przeciwieństwie do szczegółów dotyczących zaręczyn. Rolnik oświadczył się bowiem swojej wybrance przed kamerami: w finałowym odcinku 8. serii "Rolnika..."

Wspomniany program TV stanowi ważny punkt na osi czasu przedstawiającej historię miłości Joanny i Kamila. To właśnie dzięki "RszŻ" dane im było się spotkać, a temu związkowi kibicowało mnóstwo widzów. Nic więc dziwnego, że rodzice małej Tosi (narzeczeni zostali rodzicami w październiku ubiegłego roku) na swój ślub zaprosili także prowadzącą show – Martę Manowską. Już wiadomo, że dziennikarka nie pojawi się na wspomnianej uroczystości. Dlaczego? Ujawniła to w jednym z najnowszych wywiadów.

Marta Manowska o ślubie uczestników "Rolnik szuka żony"

Marta Manowska jest związana z programem "Rolnik szuka żony" od samego początku. Jej empatia, uśmiech i spokojna rozmowa z uczestnikami sezonów sprawiły, że stała się "dobrym duchem" flagowego projektu TVP. Sama dziennikarka chętnie sprawdza, jak toczą się dalsze losy "rolnikowych" par, często pojawiając się na ślubach. W przypadku Joanny i Kamila musiała jednak odmówić udziału. Okazało się, że termin uroczystości pokrywa się z nagraniami do innego programu z Manowską "Sanatorium miłości".

Chociaż dla Manowskiej taki obrót spraw może wydawać się niefortunny, to fanom czekającym na kolejne produkcje z jej udziałem daje możliwość odliczania do kolejnego sezonu "Sanatorium miłości"! Wcześniej w TVP 1 pojawi się "Rolnik szuka żony 10". Gdzie i kiedy oglądać pierwszy odcinek? Emisja premierowej odsłony została zaplanowana na niedzielę 17 września.

Autor: Sabina Obajtek

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony | Marta Manowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy