Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 722
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Joanna Wielgosz jest w ciąży! Fanów prosi o jedno

Joanna Wielgosz z 8. edycji programu: "Rolnik szuka żony" jest w ciąży. Narzeczona Kamila opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym wyznała, że spodziewa się dziecka. W długiej wypowiedzi zwróciła się także z prośbą do internautów.

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz to para doskonale znana widzom programu: "Rolnik szuka żony"Uczestnicy wzięli udział w 8. odsłonie show, a widzowie byli świadkami rodzącego się między nimi uczucia. 

Kamil zaprosił do swojego gospodarstwa trzy panie, ale to właśnie Joasia znalazła klucz do serca mężczyzny. Kamery zarejestrowały ich romantyczne spotkania, rozmowy i... zaręczyny! W finale sezonu Kamil - w obecności ekipy "Rolnika..." i prowadzącej - Marty Manowskiej - poprosił ukochaną o rękę. Wzruszona Joanna przyjęła oświadczyny Kamila, a para rozpoczęła przygotowania do wesela.

Reklama

Teraz do mediów społecznościowych trafiła informacja o tym, że Joanna i Kamil zostaną rodzicami! Wiadomością podzielili się sami narzeczeni, publikując na Instagramie specjalne oświadczenie. Przy okazji wyjawili, jakie okoliczności wpłynęły na podjęcie decyzji o ujawnieniu wieści z ich prywatnego życia.

"Rolnik szuka żony 8": Joanna o ciąży

Joanna z programu: "Rolnik szuka żony" opublikowała na InstaStory długi wpis, w którym otwarcie wspomniała o powiększeniu rodziny:

W swoich dalszych słowach narzeczona Kamila zaapelowała do internautów śledzących poczynania zakochanych w sieci:

"Rolnik szuka żony 9": Kiedy emisja?

Joanna i Kamil poznali się w 8. edycji programu: "Rolnik szuka żony", a już wkrótce widzowie będą mogli poznać losy uczestników kolejnej odsłony show! W najbliższą niedzielę - 18 września - Telewizja Polska wyemituje pierwszy odcinek nowego sezonu "RszŻ". Tym razem Marta Manowska odwiedziła na gospodarstwie piątkę uczestników:

  • Klaudię,
  • Tomasza,
  • Michała,
  • Mateusza,
  • Tomasza R.

Czy uda im się odnaleźć miłość przed kamerami? Odpowiedź na to i wiele innych pytań przyniesie nadchodząca seria "Rolnika...": premierowy odcinek już w niedzielę o godz. 21:15 w TVP 1!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony | Joanna Wielgosz | Kamil Osypowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama