Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 742
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Co z kolejną edycją? Marta Manowska komentuje

Po rewolucji, jaka po wyborach parlamentarnych przetoczyła się przez TVP, fani "Rolnika" byli zaniepokojeni, co dalej z ich ulubioną produkcją. "Bałam się, że mogłoby nie być kontynuacji" - wyznała niedawno Marta Manowska, gospodyni programu.

Zmiany w TVP: Co dalej z programem "Rolnik szuka żony"?

Po ostatnich wyborach parlamentarnych przez Telewizją Polską przetoczyła się fala dużych zmian. Pożegnano się z prawie całą ekipą "Pytania na śniadanie", teraz fani zastanawiają się, co będzie się działo z ich ulubionymi programami, m.in. "Rolnik szuka żony".

Wiadomo, że TVP ogłosiła casting do 11. edycji programu. Tradycyjnie podczas świąt wielkanocnych widzowie oglądali odcinek "0", w którym Marta Manowska wyruszała w Polskę i przedstawiała kandydatów na bohaterów "Rolnika". Czy i tam będzie tym razem?

Reklama

Marta Manowska o "Rolniku": Bałam się!

Prowadząca show wyjawiła właśnie na Instagramie, że właśnie ruszyła z telewizyjną ekipą w podróż do nowych rolniczek i rolników.

"To bardzo ważna podróż" - napisała pod zamieszczonym zdjęciem dziennikarka.

"Och, tak się bałam, że mogłoby nie być kontynuacji. Dzieje się!" - dodała w odpowiedzi na komentarze użytkowników.

Czy odcinek "0" programu "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany podczas zbliżających się świąt wielkanocnych (30 marca - 1 kwietnia), jeszcze nie wiadomo.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy