Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 723
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony": Anna Bardowska pokazała zdjęcie dzieci! Komentarze fanów zaskakują

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się na planie programu "Rolnik szuka żony". Od kilku lat tworzą szczęśliwy związek i są rodzicami dwójki dzieci. Małżonkowie chętnie chwalą się swoją codziennością w mediach społecznościowych. Ostatnio na Instagramie Anny Bardowskiej pojawiła się fotografia, na której widać 6-letniego syna i 3-letnią córkę uczestników show TVP. Fani pary nie kryją zachwytu nowym zdjęciem i sugerują... powiększenie rodziny.

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe zdjęcie dzieci

Anna i Grzegorz Bardowscy od momentu wzięcia udziału w programie: "Rolnik szuka żony" zyskali rozpoznawalność. Telewizyjny projekt prowadzony przez Martę Manowską połączył ich w parę, a rolnik i jego wybranka już od kilku lat tworzą szczęśliwą rodzinę! Niedawno państwo Bardowscy świętowali urodziny syna - Jana. Najstarsza pociecha uczestników show ma już sześć lat! Z tej okazji Ania Bardowska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie chłopca pozującego w towarzystwie młodszej siostry - Liwii. Pociechy Anny i Grzegorza pozowały przodem do aparatu, trzymając w dłoniach lizaki.

Reklama

"I ze wszystkich życzeń zdrowie jest najważniejsze" - przyznała w opisie.

Anna i Grzegorz Bardowscy rodzicami

To kolejny uroczy kadr przedstawiający dzieci Bardowskich; pod koniec listopada Ania z "Rolnik szuka żony 2" opublikowała migawkę ukazującą rodzinne świętowanie urodzin "Jasia i Liwii - nie zabrakło bogato przystrojonego tortu!

"Dumni rodzice 6-latka i 3-latki. Czas zdecydowanie za szybko mija... Ps. Wyprzedzając pytania, nasze dzieci nie mają urodzin w tym samym dniu, Liwcia urodziła się 6 listopada, Jasiu 7 grudnia, ale imprezkę zrobiliśmy wspólną" - pisała wówczas.

Pod wspomnianymi publikacjami wciąż pojawiają się coraz to nowe życzenia dla solenizantów oraz mnóstwo ciepłych słów skierowanych w stronę całej rodziny:

"Ale piękne są te Wasze dzieci, jak malowane (...).";

"Czas biegnie, już taki duże pociechy, pozdrowienia dla Was.";

"Mały Grzesiu i mała Ania, śliczności.";

Co ciekawe, jedna z internautek pokusiła się także o komentarz nawiązujący do... powiększenia rodziny Ani i Grzegorza!

"Do kompletu brakuje jeszcze jakiegoś braciszka czy siostrzyczki, myślę, że dzieci byłyby zachwycone. Cudne masz te dzieciaczki, śliczności."

Grzegorz i Ania z 2. sezonu "RszŻ" od czasu do czasu odnoszą się do zapytań dotyczących ich rodzinnych planów. Podczas kwietniowej sesji pytań i odpowiedzi Bardowscy przyznali, iż na razie nie myślą o rodzeństwie dla Jasia i Liwii:

"Pytanie o trzecie dziecko bardzo często się pojawiało. Ostatnio mówiliśmy o tym i chyba nic się nie zmieniło: dwójeczka nam wystarcza: wesoło jest."

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Bardowska | Rolnik szuka żony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama