Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,4
Dobry
Ocen: 567
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 9": Zaręczyny na wizji! Manowska we łzach

"Rolnik szuka żony" jak zawsze zapewnił widzom mnóstwo emocji. Co wydarzyło się w świątecznym odcinku i dlaczego Marta Manowska uroniła łzę?

"Rolnik szuka żony": Zaręczyny Tomasza i Justyny

Świąteczny odcinek uwielbianego przez Polaków programu telewizyjnej Jedynki był pełen emocji. Tomasz, jeden z uczestników ostatniej (dziewiątej) edycji "Rolnik szuka żony", oświadczył się Justynie, którą poznał w programie. Zaręczyny były bardzo wzruszające, a łzę uroniła i prowadząca "Rolnik..." Marta Manowska. Najpierw zapytała, czy para robi dalekosiężne plany, a Tomasz na chwilę odszedł od stołu, aby za chwilę wrócić i paść przed ukochaną na kolana i poprosić ją o rękę.

"Justynko, kocham cię bardzo, chciałbym spędzić z tobą resztę życia".

Reklama

Justyna przyznała po chwili, że myślała, iż ta chwila nadejdzie za dwa lub trzy lata.

"Rolnik szuka żony": Konrad i Zuzanna są parą!

Nieoczekiwanie, parą zostali Konrad i Zuzanna. Zuzanna była jedną z kandydatek w najnowszej edycji, która ubiegała się o względy Mateusza. Jednak szybko pożegnała się z programem, ponieważ pomiędzy nią a rolnikiem nie zaiskrzyło. Z kolei Klaudia zamiast Konrada wybrała Valentyna. Okazuje się, że kandydaci, którym w programie się nie poszczęściło, związali się poza nim, a w świątecznym odcinku ogłosili, że są parą.

"Jak pojechałam do hotelu, to Konrad był tam na parkingu, tylko wtedy nawet nie wiedziałam, jak ma na imię. Poznałam go po ruchach i po posturze, że to ten chłopak od rolniczki" - mówiła Zuzanna w najnowszym odcinku.

"Rolnik szuka żony": Michał i Adrianna patrzą z optymizmem w przyszłość

Michał i Adrianna w odcinku finałowym ogłosili, że są zaręczeni. Teraz cieszą się, iż są razem i przygotowują się do wspólnego spędzania świąt. Choć ostatni rok był trudny, to z nadzieją patrzą w przyszłość.

"Jak ludzie odpowiedni na siebie trafią, to ten ogień płonie i płonie".

Klaudia i Valentyn również są szczęśliwi. W świątecznym odcinku wraz resztą uczestników z obecnej oraz poprzednich edycji składali życzenia widzom i bliskim. 

Zobacz też:

Tak mieszkają Małgosia i Paweł z 4. edycji "Rolnika". W ich domu króluje... nowoczesność

"Rolnik szuka żony": Klaudia i Valentyn romantycznie! "Na wspólnej drodze życia"

"Rolnik szuka żony 9": Wspólne święta Kasi i Tomka

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony | Rolnik szuka żony 9 | Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy