Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 723
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 9": Valentyn o udziale w programie. Co napisał o Klaudii?

Klaudia i Valentyn to jedna z par, która pojawiła się w finale programu "Rolnik szuka żony". Po emisji ostatniego odcinka uczestnik show zamieścił na Instagramie długi wpis, w którym odniósł się do swojej przygody w TV. Nie zabrakło też słów nawiązujących do jego relacji z Klaudią.

Klaudia i Valentyn z programu "Rolnik szuka żony 9" po finale

Klaudia i Valentyn z programu "Rolnik szuka żony" cieszą się obecnie sporym zainteresowaniem w sieci - widzowie show, śledzący tę historię, z nieukrywaną ciekawością odwiedzają ich profile w mediach społecznościowych, szukając nowych informacji na temat relacji Klaudii i jej kandydata.

W finale 9. edycji rolniczka i jej kandydat potwierdzili, że są w związku i myślą o wspólnym zamieszkaniu. Od momentu nagrywania ostatniego odcinka minęło kilka tygodni, a wiele wskazuje na to, że związek Klaudii i Valentyna kwitnie! Uczestnik show zamieścił na Instagramie wpis podsumowujący jego udział w telewizyjnym projekcie, a ilustracją została nowa fotografia ukazująca zakochaną parę.

Reklama

Valentyn wyznał w sieci, że dla niego i Klaudii wspólna przygoda właśnie się rozpoczyna.

"Przygoda z programem dobiegła końca, natomiast nasze wspólne życie dopiero się zaczyna. Jestem w totalnym szoku, że pomimo tylu przeciwieństw losu nam się udało i jesteśmy razem, szczęśliwi. Wcześniej na pierwszy rzut oka mało znacząca niewinna decyzja wzięcia udziału w programie przewróciła mój świat do góry nogami, ale niczego nie żałuję, bo poznałem cudowną kobietę, na którą czekałem całe życie" - napisał wybranek rolniczki.

"Program nauczył mnie jednego. Nie można się bać gadać o uczuciach, trzeba być z drugim człowiekiem szczerym i zaryzykować, się otworzyć, bo niedomówienia, wstydzenie się poruszenia jakiegoś tematu nas nie zbliżą, a jedynie poróżnią w przyszłości. Wiadomo, narażamy się wtedy na ból, odrzucenie, ale na swoim przykładzie stanowczo mówię, że warto!" - dodał.

Valentyn z "Rolnik szuka żony 9" na Instagramie

Informacja o tym, że Klaudia i Valentyn są razem po programie, wywołała lawinę pozytywnych reakcji wśród widzów śledzących 9. sezon "Rolnika".

"To było widać gołym okiem, iż to miłość od pierwszego wejrzenia. Nie mogło być inaczej".

"Dużo miłości i szczęścia dla Was".

"Pięknie napisane. Cudowna para (...). Pielęgnujcie tę miłość cały czas. Powodzenia".

"Moja ulubiona para!".

"Super przystojny facet i świetna dziewczyna. Od początku trzymałam kciuki, żeby Klaudia Cię wybrała. Pasujecie do siebie, nie zepsujcie tego".

To tylko kilka z całej listy komentarzy zamieszczonych pod wspomnianym zdjęciem Klaudii i Valentyna.

Kandydaci Klaudii z "Rolnik szuka żony 9"

26-letnia Klaudia zgłosiła się do programu "Rolnik szuka żony", licząc na poznanie "bratniej duszy". Wśród wielu listów dostrzegła m.in. odpowiedź Valentyna, zapraszając go do kolejnego etapu.

Finalnie do gospodarstwa Klaudii - oprócz wspomnianego kandydata - przyjechali również dwaj inni panowie: Konrad i Adam. Chociaż początkowo rolniczka mocno wahała się między Konradem a Valentym, to ostatecznie postanowiła podziękować za udział pierwszemu z nich.
Czas pokazał, że Klaudia i Valentyn są bardzo zaangażowani w rodzący się związek, a podczas jednej z randek pojawił się nawet motyw przeprowadzki mężczyzny! Wszystko po to, by być bliżej wybranki.

W finale 9. edycji programu "Rolnik szuka żony" Klaudia i Valentyn zdradzili, że myślą o wspólnej przyszłości. Oglądaliście miniony sezon programu "Rolnik szuka żony"?

Autor: Sabina Obajtek

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama