Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 541
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 9": Spore rozczarowanie! Co stanie się w 10. odcinku?

Czas na wizyty w domach wybranków bohaterów dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Jak Klaudia dogaduje się z Valentynem, Michał z Adą, Tomek R. z Justyną oraz Tomek K. z Zuzią? I dlaczego Mateusz został sam? Wszystkiego dowiemy się 13 listopada w 10. odcinku produkcji TVP.

"Rolnik szuka żony 9": Co wydarzy się w 10. odcinku?

Co tym razem wydarzy się w domach bohaterów dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Pojawił się już zwiastun 10. odcinka. Czego możemy dowiedzieć się z tej zapowiedzi?

Klaudia, Michał, Tomasz K. i Tomasz R. pojadą do rodzinnych domów swoich wybrańców, aby poznać ich najbliższych. Z kolei Mateusza odwiedzi Marta Manowska, aby dowiedzieć się, dlaczego rolnik został sam.

W dziewiątym odcinku programu "Rolnik szuka żony" Mateusz postanowił porozmawiać z kandydatkami na temat szczerości wobec niego. Na jaw wyszła pewna drażliwa kwestia. Ktoś wysłał rolnikowi tajemnicze screeny SMS-ów wymienianych pomiędzy dziewczynami.

Reklama

W efekcie tych wydarzeń Mateusz zażądał, aby jego dom opuściły Martyna i Karolina. Dziewczyny wyjeżdżały ze łzami w oczach. Co tak naprawdę tam się stało w ciągu tych kilku dni? W zwiastunie widać, jak zrozpaczony Mateusz tonie w objęciach Marty Manowskiej. Czego dowiemy się z ich rozmowy?

Z kolei Tomasz K. z Sadowii po wyborze Zuzanny spędzi z nią kilka dni u siebie na gospodarstwie, podczas których ponownie odwiedzą jego działkę i zaczną marzyć o budowie domu, kupowaniu mebli i aranżacji wnętrz. Jednak wyjazd rolnika do jej domu i spotkanie ze znajomymi zmienią obraz dziewczyny w oczach chłopaka. "Przestaję się cieszyć tym wszystkim" - powie Tomek. Co tam się stanie?

Natomiast u drugiego Tomasza przez cały czas będzie utrzymywać się sielankowa atmosfera - rolnik z Mogilna po kilkunastodniowej rozłące odwiedzi Justynę na Śląsku, pozna jej najbliższych i spędzi z nią romantyczne chwile na randce, podczas której padnie ważna deklaracja.

W zwiastunie widać, że między Klaudią a Valentynem rodzi się coś poważnego. Klaudia jest zauroczona swym wybrankiem, on również w nią wpatrzony. Rolniczka odwiedziła rodziców Valentyna, którzy mieszkają nad morzem. Para wybrała się na romantyczny spacer na plażę. "To jest normalne, że my będziemy razem. Ja to wiem" - powie Klaudia.


W poprzednim odcinku Michał stanął przed trudnym wyborem - z którą dziewczyną lepiej budować przyszłość, czy kierować się sercem czy rozumem? Rodzice mieli swoją faworytkę, a chłopak do ostatniej chwili miał wątpliwości kogo wybrać. Jednak postawił na Adę i wydaje się, że to była dobra decyzja. W zwiastunie widać, jak Michał odwiedza rodzinę Ady. Na powitanie dziewczyna rzuciła mu się na szyję i wszyscy wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Z pewnością na fanów programu czeka wiele emocji. Dziesiąty odcinek programu "Rolnik szuka żony 9" już w niedzielę, 13 listopada, w TVP1.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy