Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 246
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 9": Konrad spotyka się z kandydatką Mateusza?! Wymowne zdjęcie

W finale dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony" Marta Manowska oświadczyła, że po raz pierwszy w historii tej produkcji, w programie zawiązały się aż cztery pary. Okazuje się jednak, że jest jeszcze jedna para! O kogo chodzi?

"Rolnik szuka żony 9": Konrad spotka się z Zuzanną?

W finale 9. edycji programu "Rolnik szuka żony" pojawili się bohaterowie produkcji TVP i ich kandydaci. Choć Marta Manowska wyznała, że po raz pierwszy w historii tej produkcji, w programie zawiązały się aż cztery pary, nie jest to całkowicie zgodne z prawdą.

Konrad, który był kandydatem Klaudii, ale przegrał rywalizację o serce rolniczki z Valentynem, w finale twierdził, że aktualnie jest sam, choć nie na narzeka na zainteresowanie pań.

"Dużo jest pozytywnego odbioru po programie. Aktualnie nikogo nie mam, ale piszą do mnie również starsze ode mnie dziewczyny" - powiedział.

Reklama

Czyżby nie mówił wówczas całej prawdy? Na InstaStory Konrada pojawiło się wymowne zdjęcie sugerujące, że jego serce jest już zajęte i to przez jedną z uczestniczek programu.

"Halo halo jeszcze my. 5 par, a nie 4 w tej edycji" - napisał Konrad.

Przypomnijmy, że Zuzanna, która pojawiła się na zdjęciu, to kandydatka Mateusza, która jako pierwsza opuściła jego dom, a potem została posądzona o to, że to przez jej SMS-y rolnik pożegnał się z wszystkimi swoimi kandydatkami. Wciąż nie wiadomo, jaka jest prawda.

Konrad z "Rolnika": Gratulacje od fanów

Na Instagramie Konrada od razu posypały się gratulacje od fanów programu.

" "Piękna z Was para, gratulacje", "Powodzenia i dużo miłości", "No Konrad masz gust! Zuzia jest prześliczna", "Gratulacje Kondzio! Wszystkiego dobrego i życzę powodzenia", "Jak najwięcej szczęścia, miłości, zrozumienia. Kochajcie się z Zuzą, wszystkiego dobrego" - piszą użytkownicy.

Jak Konrad poznał Zuzannę i od kiedy są razem? Tego nikt nie wie. Być może fani "Rolnika" dowiedzą się czegoś na ten temat w specjalnym, świątecznym odcinku programu TVP.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 9

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy