Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 541
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 9": Klaudia i Valentyn szaleją w stolicy! "Czekam na fotki ze ślubu"

Klaudia i Valentyn z programu "Rolnik szuka żony 9" zamieścili nowe zdjęcie na Instargamie. Pod nowym postem zaroiło się od komentarzy, a niektórzy fani wspomnieli nawet... o ślubie. Gdzie wybrali się sympatyczni bohaterowie produkcji TVP?

"Rolnik szuka żony 9": Nowe zdjęcie Klaudii i Valentyna

Klaudia i Valentyn z programu "Rolnik szuka żony" wciąż są razem, a ich relacja kwitnie. Para chętnie dzieli się swoim szczęściem nie tylko w sieci. Niedawno oboje pojawili się w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiedzieli o świątecznych planach. Rolniczka zdradziła, że najpierw to ona pojawi się u ukochanego, a w styczniu Valentyn przyjedzie do niej na Podlasie.

Udział w niedzielnym "PnŚ" dla Klaudii i Valentyna wiązał się z wyjazdem do Warszawy. Po pamiątkowych fotografiach prosto z gmachu Telewizji Polskiej, na których znaleźli się także Katarzyna i Tomasz, nadszedł czas na zwiedzanie miasta. Uroczą migawką podzielił się na Instagramie wybranek Klaudii, nie zapominając przy tym o opisie.

Reklama

"Najcenniejsze rzeczy zawsze zabieram ze sobą" - wyznał z nutą humoru, nawiązując do momentu zatrzymanego w kadrze.

Klaudia i Valentyn: Fani komentują związek pary z "Rolnika"

Klaudia i Valentyn na "pocztówce z Warszawy" prezentują się w zimowej odsłonie. Para pokusiła się także na dosyć niestandardowe ujęcie - rolniczka wskoczyła bowiem na plecy ukochanego! Właśnie tak "zapamiętała" ich migawka aparatu. Następnie zdjęcie zasiliło instagramową galerię mężczyzny, a internauci nie mogli przejść obojętnie obok takiego wpisu.

"Super wyglądacie razem", "Uśmiech pojawia się na twarzy, jak się na Was patrzy. Dużo szczęścia, miłości i wspaniałej przyszłości dla Was", "Takie "ciężary" dźwiga się z przyjemnością" - można przeczytać pod postem.

Niektórzy użytkownicy Instagrama w swoich wypowiedziach nawiązywali także do... ślubu!

"A ja tam czekam na fotki ze ślubu (...)", "Od samego początku trzymałam za Was kciuki. Jesteście cudowni!", "To musi zakończyć się ślubem. Życzę Wam jak najlepiej" - piszą fani.

"Rolnik szuka żony 9": Kiedy odcinek świąteczny?

Widzowie TVP znowu spotkają się z bohaterami dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony". Marta Manowska odwiedzi kilka szczęśliwych par i sprawdzi, co u nich słychać.

Do kogo zawita gospodyni programu? Dziennikarka odwiedzi cztery szczęśliwe pary 9. edycji programu: Klaudię i Valentyna, Michała i Adriannę, Tomasz R. i Justynę oraz Tomasza K. i Kasię. Będzie towarzyszyć im w bożonarodzeniowych przygotowaniach. Nie zabraknie wigilijnych opowieści, historii ze wspólnego życia, świątecznych potraw, życzeń i gości.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy