Rolnik szuka żony

Ocena
programu
7,5
Dobry
Ocen: 246
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 9": Adrianna jest w ciąży? Widzowie spekulują

Emocje po dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" nadal nie opadają! Po ogłoszeniu zaręczyn Michała i Adrianny, w sieci zawrzało od komentarzy. Spora grupa widzów uważa, że dziewczyna miałaby być... w ciąży!

"Rolnik szuka żony 9": Michał i Ada są zakochani i szczęśliwi

"Ada się do mnie wprowadziła i jesteśmy szczęśliwi. Podjąłem decyzję, że jednak Ada i myślę, że to była najlepsza decyzja w moim życiu" - powiedział Michał w finale programu "Rolnik szuka żony" Marcie Manowskiej.

"To, co najbardziej cenię w Adzie, że ma do mnie cierpliwość. Mam czasem swoje gorsze dni i ona akceptuje mnie takim, jakim jestem. Czuję się wspaniale, jak rano wstaje i widzę Adę - świat od razu jest piękniejszy" - powiedział Michał.

"Kocham go, szaleję za nim" - wyznała wzruszona dziewczyna. "Jego wady mi nie przeszkadzają. To jest coś, co ja zaakceptowałam, bo jestem pewna, że to jest ten człowiek" - dodała.

Reklama

Producenci programu przypomnieli w finale najpiękniejsze chwile Ady i Michała. Dziewczyna nie mogła ukryć łez. "To ze szczęścia" - wyznała.

"Przyjechaliśmy do Kazimierza, a ja w swoje głowie zaplanowałem sobie, że będziemy tu siedzieć już jako narzeczeni. Oświadczyłem się Adzie, a ona się zgodziła" - wyznał rolnik.

"Kiedy to się stało?" - dopytywała Marta Manowska. 

"Wczoraj" - odpowiedział Michał.

"Wszystko smakuje lepiej, jak się o coś zawalczy" - wyznała Ada. "To spełnienie moich marzeń" - dodał Michał.

"Rolnik szuka żony 9": Adrianna jest w ciąży? Fani spekulują

Po finale "Rolnika" fani zaczęli spekulować, że Adrianna miałaby być w ciąży. Spora grupa widzów uważa, że twarz dziewczyny się zaokrągliła oraz, że momentami pod sukienką można było dostrzec brzuszek. 

W komentarzach na grupie na Facebooku "Rolnik Szuka Żony - Kandydaci na grupie" czytamy:

"Czy Adrianna nie jest w ciąży jakoś tak zmieniona na twarzy i ta sukienka tak się dziwnie układała" - napisał internauta, a za nim kolejni:

"Pomyślałam o tym jak się wzruszała"

"To samo zauważyłam...I ten jej moment wzruszenia..."

"To samo pomyślałam! Minę miała jakby mdłości miała".

Czytaj więcej: "Rolnik szuka żony 9": Michał i Ada już po zaręczynach

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | Rolnik szuka żony 9

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy