Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 745
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rolnik szuka żony 10": Nie pojawiła się w finale. Dlaczego zabrakło kandydatki Waldemara?

Na oficjalnym profilu programu "Rolnik szuka żony" pojawił się zwiastun finałowego odcinka 10. jubileuszowej edycji produkcji TVP. Choć zazwyczaj producenci starają się ukryć przed widzami, bo wydarzy się w ostatniej części, tym razem fani "Rolnika" wypatrzyli, że brakuje jednej z uczestniczek. Dlaczego jedna z kandydatek Waldemara nie pojawiła się na nagraniu?

"Rolnik szuka żony 10": Co w finale?

Finał programu "Rolnik szuka żony" tradycyjnie realizowany jest w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Spotykają się tam bohaterowie produkcji ze swoimi wybrankami. Wtedy widzowie dowiadują się, jak potoczyły się losy rolnikowych par - które z nich przetrwały, a które postanowiły się rozstać.

Jak będzie tym razem? Finałowy odcinek "Rolnika" pokazany zostanie już w najbliższą niedzielę, 10 grudnia, wieczorem.

Na oficjalnym profilu programu "Rolnik szuka żony" pojawił się zwiastun finałowego odcinka 10. jubileuszowej edycji produkcji - co można tam wypatrzeć?

Reklama

"Rolnik szuka żony": Zabrakło kandydatki Waldemara

W zapowiedzi ostatniego odcinka można zobaczyć, kto pojawił się w Kazimierzu Dolnym a kogo zabrakło. Fani programu zauważyli, że wśród gości brakuje jednej z kandydatek Waldemara.

Kandydatkami rolnika były Ewa, Dorota i Anna. W zwiastunie brakuje właśnie Anny.

Przypomnijmy, że w 7. odcinku 10. edycji "Rolnika" Waldemar zaprosił Annę na randkę. Został wówczas wprost zapytany o to, czy ma swój typ. "Ja wiem, że Ewę wybierzesz" - usłyszał od towarzyszki. Szybko okazało się, że przeczucie kandydatki było trafne. "Waldi" podziękował Annie za udział w programie, następnie pożegnał Dorotę i ostatecznie wybrał Ewę.

"To jest zawsze prawda, że lalka Barbie wygra" - skomentowała Anna, która w burzliwych okolicznościach opuszczała dom rolnika.

Czy Waldemarowi uda się stworzyć związek z Ewą? Poprzedni odcinek pokazał, że parę wiele dzieli, a największym problemem jest brak akceptacji Ewy przez rodziców rolinka. jak potoczą się losy tej pary? Wszystkiego dowiemy się 10 grudnia w TVP1.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama