Rolnik szuka żony
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 747
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kryzys jest prawdą? Waldemar z "Rolnik szuka żony" znów imprezuje bez partnerki!

Waldemar z "Rolnik szuka żony" w 10. edycji programu związał się z Dorotą, z którą zapragnął zbudować przyszłość, o czym często mówił. Jednak od jakiegoś czasu krąż plotki o kryzysie w związku, a sam zainteresowany wrzucił zdjęcie z imprezy, na którym nie ma Doroty.

Waldemara poznaliśmy w 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" i już wtedy naraził się niektórym widzom, Głównie ze względu na piękną Ewę, którą odrzucił na początku znajomości. Ostatecznie związał się z Dorotą i wydawało się, że tworzą szczęśliwy związek. Ale czy na pewno? 

Waldemar w objęciach blondynki

Już jaki czas temu mogliśmy znaleźć plotki, które sugerowały, że para przechodzi przez kryzys. Waldemar dał się poznać jako dusza towarzystwa, ale na imprezach pokazywał się bez partnerki. Niedawno pojawiło się zdjęcie z urodzin koleżanki i nie tylko nie było na nim Doroty, ale mogliśmy go zobaczyć w objęciach pewnej kobiety. Zdjęcie możecie zobaczyć na instagramowym koncie Adama Kraśki.

Reklama

Teoretycznie zdjęcie u boku koleżanki niczego nie musi oznaczać, ale internetowi detektywi otrzymali kolejny dowód do teorii, że w związku Waldemara i Doroty nie jest najlepiej. 

Atmosferę podkręca również Dorota, która niedawno zamieściła zagadkowy wpis o treści: 

"Ktoś, kto karmi innych kłamstwem, prędzej czy później udławi się smakiem prawdy". 

Ostatnie wspólne zdjęcie pary mogliśmy zobaczyć 1 kwietnia na profilu Waldemara z opisem: 

"My z Dorotką jesteśmy przykładem, że warto marzyć, planować i dążyć do realizacji swoich pragnień". 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy