Love Island. Wyspa miłości
Ocena
programu
7,8
Dobry
Ocen: 57
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Love Island. Wyspa miłości" - Pierwszy odcinek ósmej edycji za nami!

W poniedziałek 4 września 2023 roku, wyjątkowo o 22, program TV4 wyemitował pierwszy odcinek nowego sezonu reailty show. "Love Island. Wyspa miłości". Ósmą edycję można więc uznać za otwartą. Kto pojawił się na wyspie? Kto musiał ją opuścić już w pierwszym odcinku?

"Love Island. Wyspa miłości", sezon 8: Kim są uczestniczki

W willi jako pierwsza pojawiła się Weronika, 31-letnia mieszkanka Warszawy, która utożsamia się z Afrodytą - grecką boginią miłości. Wypatrywała swojego Adonisa, nie spodziewając się, co ją czeka. Była pierwsza, zupełnie sama w pięknej luksusowej willi. Weronika liczyła, że przywita ją grupa mężczyzn, a tymczasem rozmawiała tylko ze sobą. Jednak nie musiała długo czekać, ponieważ do jej samotnego towarzystwa dołączyły nowe mieszkanki. 

Lori, 25-letnia wokalistka z Opola, oraz Karolina, sportowiec, fanka zapasów i walk MMA pochodząca z miejscowości Szczutki. Dziewczyny z prawdziwie letnią energią zachwycały się domem, szukając innych mieszkańców. 

Reklama

Weronika oczekiwała nowych koleżanek w ogrodzie, a na ich widok zareagowała szczerą radością. Dziewczyny wciąż zastanawiały się, gdzie są mężczyźni? Jako ostatnie do domu wprowadziły się dwie Anie: tarocistka z Podlasia, i 28-latka Dąbrowy Górniczej. 

Dziewczyny były zdumione, że są tylko w żeńskim gronie. I zastanawiały się, kiedy poznają chłopaków. Nie czekając długo, wzniosły toast i uznały swój sezon na "Wyspie miłości" za otwarty. 

"Love Island. Wyspa miłości", sezon 8: Uczestnicy

Nieoczekiwanie do Islanderek dołączyła Karolina Gilon, która zaprosiła panie do Kręgu Ognia, gdzie kolejno pojawiali się panowie. "Propsuje czy rotuje" brzmiała zabawa, którą ściśle określiła prowadząca. 

Jako pierwszy pojawił się Bartek, strażak ze Starachowic. Na jego widok wszystkie dziewczyny zareagowały tak identycznie i wkrótce wszystkie stały obok niego. 

Kolejny Islander to Adam - 23-letni zawodowy kierowca z Płocka. Na twarzach dziewczyn ukazał się kolejny raz uśmiech. Do grona Islanderów dołączył Armin. 28-letni mieszkaniec Białegostoku, który na co dzień pracuje jako spedytor i uwielbia sport. Jako ostatni stanął przed dziewczynami Arek, 23-letni doradca klienta z Gliwic. 

Dziewczyny były bardzo zadowolone z męskiego towarzystwa. I ostatecznie parowanie zakończyło się dobraniem wszystkich Islanderów w następujące duety: Laura z Bartkiem, Ania z Mateuszem, Karolina z Adamem, Lori z Arminem, Weronika z Arkiem. Od tego momentu przez kilka tygodni pary będą tworzyć swoje historie. 

"Love Island. Wyspa miłości", sezon 8: Kto odpadł z programu?

Jednak to nie był koniec zaskoczeń w pierwszym odcinku. Po krótkim wspólnie spędzonym czasie Wyspiątka miały ocenić, która para najmniej rokuje na wspólną, dalszą historię. 

Niestety, najwięcej głosów zebrali Ania i Mateusz. Potem Karolina Gilon oznajmiła, że jedna osoba z tej pary musi opuścić willę. I decyzję powinni podjąć sami Ania z Mateuszem, kto z nich zostanie, a kto odejdzie z wyspy. 

Był to ciężki i trudny moment dla dwójki, zwłaszcza że dopiero zagościli na Wyspie miłości. Tym razem męską decyzję podjęła Ania i to ona zdecydowała się odejść z programu. 

Program "Love Island. Wyspa miłości" jest emitowany na antenie TV4 od poniedziałku do piątku i w niedzielę o 21.00.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Love Island 8 | Karolina Gilon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy