Love Island. Wyspa miłości

Ocena
programu
7
Dobry
Ocen: 11
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Love Island. Wyspa miłości": Niespodzianka już w pierwszym odcinku!

Nowy sezon randkowego hitu "Love Island. Wyspa miłości", który wiosną będzie można oglądać na antenie Czwórki, zapowiada się emocjonująco. "Mamy dla was niespodziankę już od pierwszego odcinka! Bądźcie czujni, będzie grubo" - zapowiedziała Karolina Gilon.

"Love Island. Wyspa Miłości" to niekwestionowany hit wśród programów randkowych typu reality show. Fani formatu z zapartym tchem śledzą rodzące się między uczestnikami uczucia, tym bardziej, że dzięki aplikacji mobilnej mają realny wpływ na bieg wydarzeń w programie. Również ta edycja show będzie obfitować w liczne niespodzianki i zaskakujące zwroty akcji.

Karolina Gilon zapowiada niespodzianki w "Love Island. Wyspie miłości"

Karolina Gilon zdradziła już, czego możemy się spodziewać w pierwszym odcinku

Reklama

"Siódma edycja Love Island. Wyspy miłości będzie pełna zaskoczeń. I mamy dla was niespodziankę już od pierwszego odcinka! Bądźcie czujni, będzie grubo" - zapowiedziała Gilon.

"Strasznie się cieszę, że program ma szanse zdobyć serca nowych widzów, a wszystko dzięki emisji w Czwórce! W edycji, którą tam obejrzycie, będą zmiany i będą zaskakujące nowości - już nie mogę się doczekać, żebyście je zobaczyli. Zdradzę tylko, że na sporą zmianę zdecydowaliśmy się już na starcie sezonu. Atrakcji będzie więc co niemiara, dlatego wypatrujcie elementu zaskoczenia już w pierwszym odcinku. Do niego jeszcze chwila, ale już teraz mogę powiedzieć, że takiej edycji i takich emocji na Wyspie Miłości jeszcze nie było!" - dodała gospodyni "Love Island. Wyspy miłości".

Oparty na brytyjskim formacie randkowy show "Love Island. Wyspa miłości" zadebiutował na antenie Polsatu w 2019 roku. Od początku jego prowadzącą jest Karolina Gilon.

Do tej pory zrealizowano sześć edycji programu.

Polsat
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon | Love Island. Wyspa miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy