Love Island. Wyspa miłości

Ocena
programu
7
Dobry
Ocen: 11
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Love Island": Paula i Mikołaj na nowej fotografii! "Cudna rodzinka"

Paulę i Mikołaja połączył randkowy show "Love Island: Wyspa miłości". Uczestnicy programu do dziś są razem i ostatnio opublikowali nawet wspólne zdjęcie. Do fotografii nie zapozowali jednak sami... Fanów zaciekawił ich towarzysz.

"Love Island. Wyspa miłości". Paula i Mikołaj są razem po programie

Czy w programie TV można znaleźć miłość? Oczywiście! Przykładem mogą być pary, które powstały w rozmaitych produkcjach telewizyjnych. Jednym z formatów pomagających w poszukiwaniach "drugiej połówki" jest polska wersja show: "Love Island". Prowadząca - Karolina Gilon - wita na "Wyspie miłości" singli i singielki, a grupa ma interesujące warunki do zapoznawania się. Teraz, jak się okazuje, uczestnicy różnych edycji nie tylko mają ze sobą kontakt, ale też... tworzą związki! Mikołaj Cieśla i Paula Wilk wprawdzie nie brali udziału w tych samych odsłonach "LI", ale ich drogi często się ze sobą krzyżowały, co pomogło w rozbudzeniu uczucia między Islanderami. Obecnie Mikołaj i Paula są razem, a swoją radością dzielą się na Instagramie, publikując romantyczne kadry. Niedawno pochwalili się migawką wykonaną podczas ich wspólnego wypadu w góry.

Reklama

Pauli i Mikołajowi towarzyszył również czworonożny pupil, który w momencie wykonywania ujęcia z ciekawością spoglądał w stronę aparatu.

Mikołaj Cieśla i Paula Wilk z "Love Island" na Instagramie

Mikołaj Cieśla próbował swoich sił w "Love Island" aż dwukrotnie: najpierw biorąc udział w drugiej odsłonie, po której przez pewien czas był w związku z Oliwią Knapek. Łączące ich uczucie z czasem wygasło, a Mikołaj zawitał na "Wyspę miłości" ponownie. W piątym sezonie wszedł do Casa Amor, zawracając w głowie Patrycji Izydorczyk. Związek ten także nie przetrwał, a Cieśla znów był singlem.

Paula Wilk z kolei dała się poznać w minionej edycji "Wyspy miłości", gdzie początkowo była zainteresowana najpierw Pawłem Michalskim, a następnie Patrykiem Strużyną. I te znajomości były jedynie chwilowe, a Paula zwróciła uwagę na Mikołaja.

- Czasami wystarczy się rozejrzeć dookoła siebie... A więc tak! Jesteśmy razem - przyznali w połowie grudnia.

Teraz zakochani spędzają ze sobą mnóstwo czasu, a na Instagramie zdradzają co nieco ze swojego związku. Pod fotografią z górskiego wypadu nie mogło zabraknąć miłych słów skierowanych w stronę pary!

- Styczeń, a tak wiosennie. Cudna rodzinka.

- Ależ Wy pasujecie do siebie! (...).

- Cudowni.

Mikołaj z "Love Island" o związku z Paulą

Mikołaj Cieśla z "Love Island" w podobnym czasie zorganizował także szybką rundę "pytań i odpowiedzi", zaspokajając ciekawość internautów. Jeden z pozostawionych przez nich wpisów dotyczyło relacji uczestników show, a Mikołaj odpowiedział na niego następująco:

- (...). Paula jest wspaniała! Przede wszystkim cierpliwa, wyrozumiała, dorosła i odpowiedzialna. Osoba, na której zawsze mogę polegać i wiem, że znajdę w niej wsparcie i zrozumienie. Taki mój ziomeczek @paulawilk.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy