Love Island. Wyspa miłości
Ocena
programu
7,8
Dobry
Ocen: 57
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Love Island": Pamiętacie uczestniczki pierwszej edycji? Tak się zmieniły

"Love Island. Wyspa Miłości" to jeden z najpopularniejszych programów ostatnich lat. Od premiery pierwszego sezonu minęły cztery lata, a w tym czasie wiele zmieniło się w życiu pięknych uczestniczek programu.

"Love Island. Wyspa Miłości": Zwycięzcy programu

"Love Island. Wyspa Miłości" to niekwestionowany hit wśród programów randkowych typu reality show. Fani formatu z zapartym tchem śledzą rodzące się między uczestnikami uczucia, tym bardziej, że dzięki aplikacji mobilnej mają realny wpływ na bieg wydarzeń w programie. Program doczekał się dotąd siedmiu edycji. Ostatnia z nich była wiosną 2023 roku Jej zwycięzcami zostali wybrani Agata Paź oraz Hubert Wicher. 

Poprzednie sezony wygrywali kolejno:  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak (zwycięzcy 1. edycji), Julia Nowakowska i Dominik Grot (zwycięzcy 2. edycji), Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk (zwycięzcy 3. edycji), Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki (zwycięzcy 4. edycji), Josie Kwaśniewska i Kuba Galica (zwycięzcy 5. edycji) oraz Angelina Zaichenko i Aleksandr "Sasha" Muzheiko.

Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości": Uczestniczki pierwszej edycji po latach

Oparty na brytyjskim formacie randkowy show "Love Island. Wyspa miłości" zadebiutował na antenie Polsatu w 2019 roku. Od początku jego prowadzącą jest Karolina Gilon. Od finałowego odcinka premierowego sezonu minęły już cztery lata. Przez ten czas wiele zmieniło się w życiu "wyspiątek". Dużo zmian zaszło szczególnie w... wyglądnie niektórych z nich. Jak dzisiaj wyglądają piękne uczestniczki programu?

Sylwia Madeńska

Marietta Fiedor

Oliwia Miśkiewicz

Monika Kozakiewicz

Oliwia "Vicky" Górecka

Alex Morzynska

Agnieszka Boryń

Beata Grucela

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy