Love Island. Wyspa miłości
Ocena
programu
7,8
Dobry
Ocen: 57
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Love Island": Agata i Hubert rozstali się! "Nasz związek dobiegł końca"

Agata i Hubert byli jedną z par, które połączył program "Love Island: Wyspa miłości". Uczestnicy show niespodziewanie poinformowali jednak o rozstaniu. Jak tłumaczyli swoją decyzję?

Agata i Hubert z "Love Island" nie są razem

Agata Paź i Hubert Wicher z programu: "Love Island. Wyspa miłości" nie są już razem. Zwycięzcy 7. edycji show poinformowali o tym, że wybrali rozstanie, publikując na Instagramie oświadczenia. Jako pierwszy głos zabrał Hubert, który zamieścił na InstaStory obszerny wpis. Swoją wypowiedź rozpoczął od reakcji internautów, do której postanowił się odnieść:

"Kochani, nie wiem, z jakiego źródła pewne osoby snują teorie na temat mojego związku i Agaty, ponieważ dostaję (...) szereg oczerniających mnie wiadomości. "Scenariusze", jakie do mnie docierają, nie są stworzone przeze mnie czy otaczające mnie grono bliskich i mocno odbiegają od prawdy. Nasza relacja pod kątem emocjonalnym zawsze była tylko dla nas, a Wam pokazywaliśmy tylko miłe, wspólne chwile, które nie naruszały naszej prywatności. Niestety nasz związek dobiegł końca."

Reklama

W drugiej części Hubert z "Love Island 7" opisał, co wpłynęło na podjęcie decyzji o rozstaniu:

"Agata była dla mnie osobą ważną i kilkukrotnie tłumaczyłem sobie, że nasze dotarcie w końcu nastąpi. Bo na tej relacji zależało mi bardzo. Niestety obrót sytuacji z ostatnich tygodni zaczął uświadamiać mi, że zamiast iść do przodu i razem pokonywać przeszkody - my stoimy po przeciwnych stronach. Zależy mi na dojrzałej relacji i wzajemnym szacunku, rozmowie, ale oprócz szczerych chęci najpewniej znaczenie ma tu również różnica w charakterach. Te najtrudniejsze decyzje (a dorastałem do nich od tygodni), mogą być finalnie najbardziej wyzwalające, czego sobie i Agacie życzę."

Także Agata zabrała głos w sprawie rozstania z Hubertem. W instagramowej relacji Islanderka potwierdziła słowa mężczyzny, dodając kilka słów "od siebie":

"Moi drodzy, dołączam się do oświadczenia wydanego przez Huberta o naszym rozstaniu. Jest mi bardzo przykro, ponieważ moje intencje i uczucia były w 100% szczere. Różnice charakterów, temperamentu i oczekiwań co do związku były dla nas nie do przeskoczenia, mimo szczerych chęci. Spędziliśmy mnóstwo wspaniałych chwil, których nigdy nie zapomnę i życzę Hubertowi jak najlepiej."

Zwyciężczyni "Love Island 7" poprosiła również o zrozumienie, pisząc: 

"Bez względu na to, co będziecie pisać i o  co pytać, oświadczam, że jest to OSTATNI komentarz, jaki wydaję w tej sprawie. Życzę sobie i wszystkim, aby znaleźli tę jedyną i prawdziwą miłość. Wierzę, że ona gdzieś na każdego czeka."

"Love Island. Wyspa miłości": Program cieszy się sympatią widzów

"Love Island. Wyspa Miłości" to niekwestionowany hit wśród programów randkowych typu reality show. Fani formatu z zapartym tchem śledzą rodzące się między uczestnikami uczucia, tym bardziej, że dzięki aplikacji mobilnej mają realny wpływ na bieg wydarzeń w programie.

Oparty na brytyjskim formacie randkowy show "Love Island. Wyspa miłości" zadebiutował na antenie Polsatu w 2019 roku. Od początku jego prowadzącą jest Karolina Gilon.

Do tej pory zrealizowano siedem edycji programu.

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama