Hotel Paradise
Ocena
programu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Hotel Paradise": Ogromna kompromitacja. Nie znali odpowiedzi na podstawowe pytania

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" Klaudia El Dursi przeprowadziła quiz z wiedzy ogólnej. Okazało się, że niektórzy uczestnicy mają ogromne braki w tym zakresie. Nie wiedzieli m.in. jaka jest stolica Portugalii, czy jak ma na imię obecny papież.

"Hotel Paradise": Na czym polega program?

"Hotel Paradise" to program, który pojawił się w stacji TVN7 w 2020 roku i błyskawicznie zdobył popularność. Widzowie byli dosłownie zachwyceni w tym show. Polska wersja reality powstała na podstawie amerykańskiego formatu "Paradise Hotel".

Wszystkie odcinki programu, prowadzonego przez Klaudię El Dursi, są dostępne w serwisie Player. Na początku każdej serii widzowie poznają dziewięcioro singli, którzy podczas pobytu na wyspie są odcięci od telefonów i świata zewnętrznego. Uczestnicy mają połączyć się w pary. 

Reklama

Co kilka odcinków przeprowadza jest eliminacja, a osoba, która zostaje bez partnera odpada. W tygodniu finałowym w "Hotelu" zostaje 5 lub 6 par, które walczą o główną nagrodę. Każda edycja ma swój utwór przewodni.

"Hotel Paradise": Kompromitacja uczestników

W najnowszym odcinku "Hotelu Paradise" prowadząca zorganizowała quiz z wiedzy ogólnej. Pytania nie wykraczały poza informacje nabyte w szkole średniej. Uczestnicy odpowiadali w parach, pierwszą z nich była Hania i Adam, którzy usłyszeli pytanie o imię obecnego papieża.

"Ja się tym nie interesuję. To nie jest dla mnie potrzebna informacja" - odparł Adam.

Dopiero po podpowiedziach Klaudii El Dursi odpowiedział "Franciszek".

Para skompromitowała się jeszcze bardziej przy kolejnych pytaniach. Pytania o to, kto napisał "Makbeta", kto mieszkał na zamku w Malborku i co wynalazł Alfred Nobel okazały się wyzwaniem dla uczestników. Na pytanie o stolicę Portugalii Adam odpowiedział: 

"Strzelam, wyjdę na głupka najwyżej. Strzelam. Peru!" - wypalił.

"Kambodża" - dorzuciła Hania.

W internecie zawrzało po emisji odcinka. Wiele komentujących uważa, że para wystawiła się na pośmiewisko.

Czytaj więcej: "Hotel Paradise": Igor Kiełbowski schudł 50 kg! Co za metamorfoza!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy