"Hotel Paradise": Igor Kiełbowski schudł 50 kg! Co za metamorfoza!

Igor Kiełbowski, który dał się poznać szerokiej publiczności jako uczestnik 6. edycji "Hotelu Paradise" zadziwił ostatnio swoich fanów. Mężczyzna przyznał, że przez lata borykał się z nadwagą, co przyczyniło się do jego problemów w szkole. W pewnym momencie postanowił zmienić jednak swoje nawyki i zrzucił... aż 50 kg!

Igor z "Hotelu Paradise" przed laty przeszedł metamorfozę

Igor Kiełbowski to 27-latek, który jakiś czas temu rozgrzewał wyobraźnię żeńskiej części publiczności, zasiadającej przed telewizorami, by oglądać "Hotel Paradise". Przystojniak zachwycał idealną budową ciała i pięknym uśmiechem. Trudno uwierzyć, że jeszcze jakiś czas temu ważył 50 kg więcej!

Uczestnik show w poście na Instagramie postanowił podzielić się z fanami niezwykłą historią i opowiedzieć o swojej metamorfozie. Kiełbowski przyznał, że  jako nastolatek zmagał się z potężną nadwagą. Ważył aż 115 kg i przez to, że był nieco "większy" od rówieśników, musiał mierzyć się z ogromnym hejtem. Po latach upokorzeń zdecydował się zawalczyć z całych sił, by zrzucić nadprogramowe kilogramy. 

Reklama

Po czasie ostrych treningów i wyrzeczeń schudł 50 kg i obecnie doradza innym, jak powinni dbać o swoje ciało. Kiełbowski pracuje jako trener personalny. 

W sieci pojawiły się zdjęcia gwiazdora "Hotelu Paradise" sprzed i po metamorfozie. Oto, co napisał pod fotografiami:

"Od dzieciaka zawsze było mnie 'trochę' w nadmiarze. Często wyalienowany, pomijany przy wybieraniu drużyn na wychowaniu fizycznym. W pewnym momencie swojego życia powiedziałem STOP. Wszystko zależy od nas samych. Systematyka i przekonanie, że robimy to przede wszystkim dla siebie są kluczem do sukcesu"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy