Hotel Paradise
Ocena
programu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co z nowymi odcinkami "Hotelu Paradise"? Program nie wróci na antenę?

"Hotel Paradise" to program, który pojawił się w stacji TVN7 w 2020 roku i błyskawicznie zdobył popularność. Widzowie byli dosłownie zachwyceni tym show i odliczają czas do kolejnych odcinków. Niestety wiele wskazuje na to, że na nową serię będą musieli jeszcze trochę poczekać.

"Hotel Paradise": Format programu

"Hotel Paradise" to oparty na amerykańskim formacie reality show, który zadebiutował w Polsce wiosną 2020 roku. Od tamtej pory stacja TVN7 co sezon emitowała nową edycję programu, który stał się jednym z jej największych hitów. Akcja show, w którym uczestnicy muszą łączyć się w pary, by przetrwać, przez pierwsze dwie edycje rozgrywała się na Bali. Dwie kolejne nagrano na Zanzibarze, a ostatnie - piątą i szóstą - w Panamie. Poprzedni sezon, który gościł na ekranach telewizorów jesienią 2022 roku, wygrali Monika Schmidt i Mikołaj Grzybowski.

Reklama

"Hotel Paradise": Oglądalność

"Hotel Paradise" od początku cieszył się dużym zainteresowaniem widzów Siódemki. Pierwszą edycję, która była nadawana, gdy wybuchła pandemia, śledziło średnio 704 tysięcy widzów. Jak się okazuje, oglądalność szóstej edycji była już nieco mniej zadowalająca. 

W okresie od 29 sierpnia do 18 listopada 2022 roku wyniosła 403 tysięcy osób - podaje portal wirtualnemedia.pl. W porównaniu z emitowanym rok wcześniej czwartym sezonem - "Hotel Paradise" stracił ponad 100 tysięcy widzów. W okresie od 30 sierpnia do 6 grudnia 2021 roku produkcja gromadziła bowiem przed telewizorami średnio 509 tysięcy osób.

"Hotel Paradise": Kiedy nowy sezon?

Choć dotąd "Hotel Paradise" powracał na antenę co sezon, według ustaleń serwisu wirtualnemedia.pl tym razem najpewniej tak się nie stanie. "Hotel Paradise 7" najprawdopodobniej trafi na ekrany telewizorów dopiero jesienią 2023 roku. Ostateczna decyzja co do daty powrotu show nie została jednak podjęta - informuje portal.

Według nieoficjalnych informacji siódmy sezon "Hotelu Paradise" ma być nagrywany w Kolumbii. Gospodynią show pozostaje dobrze już znana widzom z poprzednich edycji Klaudia El Dursi. Zdjęcia do nowych odcinków mają ruszyć na początku przyszłego roku. Obecnie nie wiadomo, czy producent - swoim dotychczasowym zwyczajem - zdecyduje się na nagranie dwóch edycji naraz.

Jak podaje jednak portal wirtualnemedia.pl, w Kolumbii ma być kręcony również program, którego roboczy tytuł to "Prawdziwa miłość". Premiera nowego reality show, w którym pary będą testowane wykrywaczem kłamstw, jest planowana na wiosnę 2023 roku. Być może zatem ten format zastąpi w wiosennej ramówce "Hotel Paradise".

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise | Klaudia El Dursi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy