Farma
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 393
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kto przetrwa dziś na "Farmie"? Napięcie rośnie w oczekiwaniu na kolejne eliminacje

W najnowszym odcinku "Farmy", Farmer Tygodnia stoi przed trudnym zadaniem nominacji do pojedynku, co w obliczu immunitetu jednego z uczestników wywołuje niemałe kontrowersje i zapowiada kolejne napięte starcie, podczas gdy niespodziewani goście i nieoczekiwane zwroty akcji tylko podgrzewają atmosferę na farmie. Emisja 35 odcinka 3 sezonu "Farmy” będzie miała miejsce 23 lutego.

"Farma" to program typu reality show, gdzie uczestnicy na okres sześciu tygodni rezygnują z życia w mieście, aby zamieszkać na wiejskim gospodarstwie, z dala od nowoczesnych udogodnień. W trzeciej odsłonie show widzowie zobaczyli zmienioną scenerię i nowe warunki, co sprawia, że rywalizacja jest bardziej intensywna niż kiedykolwiek. 

"Farma" odcinek 35 sezon 3 - co wydarzy się w programie?

Przed Farmerem Tygodnia stoi trudny wybór - musi nominować kolejnego uczestnika do pojedynku. Mimo iż eliminacja wydawała się pewna, plany krzyżuje immunitet, uniemożliwiając usunięcie wybranego przeciwnika, co spotyka się z niezadowoleniem większości. 

Reklama

Decyzja ta niewątpliwie zostawi po sobie gorzki posmak i będzie miała długotrwałe konsekwencje. Echo ostatniej rywalizacji jeszcze nie ucichło, a już na horyzoncie pojawia się perspektywa kolejnego starcia, do którego dwóch farmerów będzie musiało stanąć. W tak trudnych chwilach na farmie pojawiają się nowi goście, którzy mogą jeszcze bardziej podgrzać emocje. 

Jednak to nie koniec zaskoczeń dla uczestników - jeden z farmerów również przygotował nieoczekiwaną niespodziankę, która może wszystko zmienić.    

Gdzie oglądać "Farmę"?

"Farma" jest emitowana w Polsacie codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Przegapione odcinki możesz obejrzeć także na platformie VOD Polsat BOX. 

Zobacz też:

"The Boys" powracają! Znamy datę premiery czwartego sezonu

"Farma" sezon 3: Kiedy finał i kto ma największe szanse na wygraną

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Farma | Polsat Box Go: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy