Farma
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 393
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Finał tuż-tuż. Sprawdź, co dzisiaj wydarzy się na "Farmie"

W miarę jak odliczanie do finału "Farmy" nabiera tempa, uczestnicy stają przed kolejnymi wyzwaniami, które zdecydują o ich losach w ostatnich dniach rywalizacji. Emisja 36 odcinka 3 sezonu "Farmy” będzie miała miejsce 26 lutego. Pozostały 4 dni do finału.

"Farma" to reality show, w którym uczestnicy na sześć tygodni porzucają miejski zgiełk, by przenieść się do wiejskiego gospodarstwa, oddalając się od współczesnych wygód. Trzecia edycja programu przyniosła odświeżoną scenerię i zmodyfikowane warunki, co czyni zmagania jeszcze bardziej zaciętymi niż w poprzednich sezonach.    

"Farma" odcinek 365 sezon 3 - co wydarzy się w programie?

Tydzień finałowy na Farmie rozpocznie się od rzadko spotykanej harmonii, która będzie jednak tylko pozorna. List od wyeliminowanego uczestnika programu wywoła rozczarowanie u niektórych i zostawi nierozwiązane dylematy. 

Reklama

Czy momenty zabawy i wspólnego świętowania pozwolą zapomnieć o zawodach? Wiadomość zostawiona w skrzynce to wstęp do nadchodzących wyzwań. 

Nowy podział na grupy i niepewność co do przyszłości stają się teraz kolejnym źródłem niepokoju dla uczestników Farmy.

Gdzie oglądać "Farmę"?

"Farma" jest emitowana w Polsacie codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Przegapione odcinki możesz obejrzeć także na platformie VOD Polsat BOX.

Zobacz też: "Farma" sezon 3: Kiedy finał i kto ma największe szanse na wygraną

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Farma
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy