Farma
Ocena
programu
7,2
Dobry
Ocen: 395
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Farma": Tajemnicze listy zmieniają grę. Kto zostanie Farmerem Tygodnia?

Uczestnicy "Farmy" zmierzą się z wyzwaniami wiejskiego życia, gdzie listy od wyeliminowanych zdecydują o nowym Farmerze Tygodnia – emocje, strategie i niespodziewane zwroty akcji gwarantowane! Emisja 31 odcinka 3 sezonu "Farmy” będzie miała miejsce 19 lutego.

Program "Farma" to reality show, w którym biorą udział uczestnicy obu płci, do tej pory oswojeni z życiem w miejskiej dżungli. Ich przyszłością staje się farma, na której muszą stawić czoła trudnym zadaniom i adaptować się do prostych warunków życia. 

Uczestnicy są zobowiązani do wykonywania różnorodnych czynności, a decyzje o tym, kto będzie musiał opuścić program, zapadają poprzez głosowanie w każdym odcinku. Codzienne wyzwania i rywalizacja o względy innych uczestników dodają programowi dodatkowego smaku. Całość jest prowadzona przez znany duet - Marcelinę Zawadzką oraz Ilonę Krawczyńską.

Reklama

"Farma" odcinek 31 sezon 3 - co wydarzy się w programie?

Rewolucja na farmie nadchodzi! Listy od wyeliminowanych uczestników zdecydują, kto wkracza na piedestał, by zostać nowym Farmerem Tygodnia

Dwa listy, jeden wybór! Decyzja ostatecznie zostanie podjęta w głosowaniu, a następnie w pojedynku. 

Emocje sięgają zenitu, a stawka? Klucze do domku farmera i szansa na wprowadzenie nowych rządów. Kto zyska przychylność fortuny i przejmie władzę, by pokierować farmą w stronę dobra, tak jak tylko on potrafi? 

Nowy Farmer staje przed misją życia - definicja dobra czeka na nowe oblicze, a droga do jego realizacji? Tylko on zna mapę. 

Kto okaże się bohaterem naszych czasów? Śledźcie dalej, bo farmę czeka prawdziwa metamorfoza!    

"Farma": Co naprawdę oznacza być Farmerem Tygodnia?

Być Farmerem Tygodnia to nie tylko chwilowy tytuł czy przelotna chwała. To znaczy stać na czele społeczności, której losy splatają się z każdym dniem spędzonym na farmie. Jako Farmer Tygodnia, otrzymujesz nie tylko klucze do domku farmera, ale i prawo do kierowania zadaniami, dystrybucją obowiązków i wprowadzania innowacji w codzienne życie farmy. 

To rola lidera, który musi wykazać się nie tylko umiejętnościami organizacyjnymi, ale również empatią i sprawiedliwością, by harmonijnie połączyć zróżnicowane charaktery i umiejętności pozostałych uczestników. 

Bycie Farmerem Tygodnia to szansa na wykazanie się, wprowadzenie zmian i wyznaczenie nowych kierunków - ale przede wszystkim to odpowiedzialność za dobro wspólnoty i rozwój każdego jej członka.

Gdzie oglądać "Farmę"?

"Farma" jest emitowana w Polsacie codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Przegapione odcinki możesz obejrzeć także na platformie VOD Polsat BOX.  

Zobacz też: "Farma": kiedy finał trzeciego sezonu? Kto ma największe szanse na wygraną?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Farma
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy