Farma

Ocena
programu
6,7
Niezły
Ocen: 114
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Farma. Fajrant": Ziemniaki zapewniły uczestnikom wyśmienitą zabawę

"Farma. Fajrant" to niepublikowane na antenie materiały, dzięki którym fani programu mogą jeszcze lepiej poznać uczestników i w finale zdecydować, kto najbardziej zasługuje na wygraną. Dziś zobaczyć będzie można drugą odsłonę tego cyklu. Tym razem w zabawie wzięli udział wszyscy uczestnicy zamieszkujący Farmę. Zwykłe ziemniaki zapewniły im sporo wyśmienitej zabawy.

Proste zadania okazały się bardzo kreatywne i zespoliły nawet mocno zwaśnionych dotąd uczestników. W zadaniach przydała się szybkość, sprawność, ale także umiejętności manualne i oczywiście - spryt. Każda grupa przyjęła inną strategię, co dodało konkurencjom kolorytu. Bez względu na wynik tym razem najważniejszy był dobry humor i uśmiech, który nie schodził z twarzy uczestników. 

"Farma": Co w drugim sezonie?

W nowym sezonie programu na farmę przyjechało kilkanaście osób, pochodzących z różnych miast, dla których to pierwsza przygoda z życiem na wsi. Tym razem jednak ochotnicy zamieszkają na nowym, znacznie większym i bardziej wymagającym terenie. Zmieniają się tez niektóre reguły rywalizacji. W drugim sezonie pojawia się więcej zwierząt, o które trzeba zadbać.

Reklama

Już pierwszy odcinek zweryfikował, że uczestnicy kompletnie nie radzą sobie z nową rzeczywistością na wsi. Jednym z problemów okazał się brak łazienki - uczestnicy muszą korzystać z wychodka. Na farmie najważniejsze są zwierzęta, a w pierwszym odcinku nie wszyscy jeszcze zdali sobie z tego sprawę. 

Jak poradzą sobie uczestnicy w kolejnych zmaganiach? Widzów zdecydowanie czekają odcinki pełne emocji i ekscytacji.

"Farma. Fajrant": Kiedy i gdzie oglądać?

"Farma. Fajrant" czyli Farma po godzinach w każdą sobotę o 20:00, dostępna online w serwisie lub aplikacji Polsat Go (polsatgo.pl). 

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Polsat Box Go: Seriale | Farma

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy