Farma

Ocena
programu
6,7
Niezły
Ocen: 114
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Farma. Fajrant": Kolejne wyzwania przed uczestnikami. Czym zaskoczą widzów tym razem?

"Farma. Fajrant" to niepublikowane na antenie materiały, dzięki którym fani programu "Farma" mogą jeszcze lepiej poznać jego uczestników. W poprzednich odcinkach uczestnicy mieli m.in. okazję popisać się talentem artystycznym i stworzyć prawdziwe dzieło sztuki, czy odpowiedzieć na... intymne pytania. Jakie zadania czekają na nich tym razem?

Dobieranie garderoby nie jest domeną mężczyzn, ale nie to okazało się najważniejsze w całym pokazie mody.

Farmerzy zaczęli swoją modową przygodę od wybierania stylizacji i od razu spisali się na medal. Potem było jeszcze lepiej. Najlepiej bawili się mężczyźni, którzy podeszli do zadania z przymrużeniem oka. Nie często na wybiegach widać modeli chodzących na rękach lub zabawnie podskakujących. Farmerzy mieli też okazję stanąć przed profesjonalnym obiektywem. Jak się spisali?

"Farma. Fajrant": Wielkie emocje w programie

W poprzednich odcinkach uczestnicy programu wykonywali różnorodne zadania. Kilka tygodni temu zabawili się w szczerość. Pytania wylosowane po zakręceniu kołem były czasami bardzo intymne, a odpowiedzi niezwykle zaskakujące. Wywołały trochę wzruszeń, ale więcej śmiechu. Z pewnością takiej wylewności nikt się nie spodziewał. Nie zabrakło też zabawnych zadań, które również odsłoniły kawałek duszy Farmerów. Bez wątpienia Koło Fortuny spodobało się wszystkim bez wyjątku.

Reklama

Innym razem popisywali się talentem artystycznym i tworzyli dzieła sztuki. Jednym z zadań była też zabawa w kalambury. Choć nie wszyscy znali tę zabawę, doskonale weszli w rolę. Zaskoczeniem była lotność umysłu jednego z zawodników. Jak się okazało, prawie wszystko można pokazać.

Dziś nowy odcinek lubianego programu. Czym tym razem uczestnicy zaskoczą widzów? Tego dowiemy się już za chwilę!

"Farma. Fajrant" czyli Farma po godzinach w każdą sobotę o 20:00, dostępna online w serwisie lub aplikacji Polsat Go (polsatgo.pl). 

"Farma": Co w drugim sezonie?

W nowym sezonie programu na farmę przyjechało kilkanaście osób, pochodzących z różnych miast, dla których to pierwsza przygoda z życiem na wsi. Tym razem jednak ochotnicy zamieszkają na nowym, znacznie większym i bardziej wymagającym terenie. Zmieniają się tez niektóre reguły rywalizacji. W drugim sezonie pojawia się więcej zwierząt, o które trzeba zadbać.

Już pierwszy odcinek zweryfikował, że uczestnicy kompletnie nie radzą sobie z nową rzeczywistością na wsi. Jednym z problemów okazał się brak łazienki - uczestnicy muszą korzystać z wychodka. Na farmie najważniejsze są zwierzęta, a w pierwszym odcinku nie wszyscy jeszcze zdali sobie z tego sprawę. 

Jak poradzą sobie uczestnicy w kolejnych zmaganiach? Widzów zdecydowanie czekają odcinki pełne emocji i ekscytacji.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Farma. Fajrant

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy