Dzień Dobry TVN
Ocena
programu
8
Dobry
Ocen: 112
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Prowadzący miał zły dzień?

O programie "Dzień Dobry TVN" w ostatnich miesiącach było bardzo głośno. Najpierw ogłoszono dość radykalne zmiany wśród prowadzący, teraz za sprawą ostatnich wpadek.

"Dzień Dobry TVN": Zmiany w programie

"Dzień Dobry TVN" to program, który w ostatnim czasie przechodzi sporo zmian. Pod koniec czerwca ogłoszono, że dotychczasowi prowadzący żegnają się z show. Mowa o Małgorzacie Rozenek-MajdanAgnieszce Woźniak-Starak, Annie Kalczyńskiej, Małgorzacie Ohme, Andrzeju Sołtysiku.

O zmianach opowiedziała w rozmowie z portalem Wirtuanemedia.pl Lidia Kazen - dyrektorka TVN. "Nie wierzę w zmiany dla zmian. "Dzień dobry TVN" zyskuje nowe studio, scenografię, bo dostosowuje się do potrzeb naszych widzów.  Chodzi o to, by w nowoczesnej formule prezentować reportaże, gości i tematy. Chcemy, aby widzowie czuli się naturalną częścią programu" - zdradziła. Wiadomo, że studio zyskało nowe meble i kanapy oraz, że zmieni się układ w pomieszczeniu.

Reklama

"Dzień Dobry TVN": Wpadka za wpadką

Kiedy program emitowany jest na żywo, nie ma miejsca na powtórki, poprawki, czy wycięcie niektórych momentów. Dlatego też prowadzący muszą zachować nadzwyczajną czujność, by wszystko, co chcą zrobić i powiedzieć poszło zgodnie z planem. Czasem jednak koncentracja zawodzi lub dzieje się coś, czego nikt się nie spodziewał. Wtedy dochodzi do wpadek, które rzadko przechodzą bez echa. Tak było ostatnio w "Dzień Dobry TVN"

W ostatnim odcinku jeden z prowadzących zaliczył kilka wpadek. W niedzielnym wydaniu na kanapie "DDT" zasiadły gwiazdy filmu "Teściowie 2", Maja Ostaszewska i Izabela Kuna. Krzysztof Skórzyński najpierw powiedział, że film jest w kinach już od tygodnia (tu poprawiła do Maja Ostaszewska). Następnie zapytał Kunę o książkę "Klara" twierdząc, że serial na jej postawie jest już na platformie Player. Rzeczywiście trwają prace nad serialem, ale jest od dopiero w przygotowaniu. Na koniec programu prezenter życzył wszystkim dobrej soboty. 

 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dzień Dobry TVN
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy