Dzień Dobry TVN

Ocena
programu
7,8
Dobry
Ocen: 87
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowe wieści z domu Sołtysików: Andrzej pierwszy raz mówi o zwolnieniu z "DDTVN"

Niespodziewane kulisy zwolnienia Andrzeja Sołtysika z "Dzień Dobry TVN" wreszcie ujawnione. Gwiazdor poranków nie zamierza jednak opuszczać ekranów. Czy powrót jest już na wyciągnięcie ręki?

"Dzień Dobry TVN": Zaskakujące roszady i burza w mediach

Koniec czerwca w TVN obfitował w niespodziewane decyzje. Pięcioro prowadzących - Andrzej Sołtysik, Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Agnieszka Woźniak-Starak - musiało nagle opuścić studio "Dzień Dobry TVN". Decyzja o ich odejściu, ujawniona w przeciekającym mailu rozesłanym do ekipy śniadaniówki, wywołała prawdziwą burzę w mediach i dyskusję wśród widzów. 

Pogłoski o dalszych zmianach w porannym programie potwierdziły się, gdy do grona odchodzących dołączył Filip Chajzer. W tym kontekście nowa dyrektor programowa TVN, Lidia Kazen, postawiła na trzy duety: Dorotę Wellman i Marcina Prokopa, Paulinę Krupińską-Karpiel i Damiana Michałowskiego oraz Ewę Drzyzgę i Krzysztofa Skórzyńskiego.

Reklama

Andrzej Sołtysik o odejściu z "Dzień Dobry TVN"

Kiedy Andrzej Sołtysik, po 15 latach prowadzenia "Dzień Dobry TVN", opuścił studio programu, wywołało to ogromne poruszenie w mediach. Większość byłych gospodarzy programu, w tym Sołtysik, wypowiadała się o swoim odejściu za pośrednictwem mediów społecznościowych, ale to oświadczenie dziennikarza, opublikowane na profilu jego małżonki Patrycji Sołtysik-Czop, było szczególnie wymowne. 

"Andrzej prosił, aby przekazać wszystkim, że choć nie powie już dzień dobry, to zdecydowanie nie mówi do widzenia" - napisała żona prezentera.

Sołtysik przez jakiś czas nie komentował publicznie swojego zwolnienia, aż do niedawnego wydarzenia Party Fashion Night. Zapytany o aktualne projekty i przemyślenia na temat roszad w stacji, dziennikarz z uśmiechem na twarzy odpowiedział: 

"Zrobiło się trochę więcej czasu, ale też jesteśmy zajęci. Mamy nowe projekty i nowe pomysły, które wymagają przemyślenia". 

Na pytanie o swoją przeszłość w TVN, Sołtysik nie ukrywał pewnej nostalgii, ale jednocześnie wyrażał optymizm co do przyszłości, podkreślając, że "każda zmiana bywa potrzebna, mimo że bywa niespodziewana". 

Jego małżonka Patrycja dodatkowo podkreśliła, że dla Andrzeja nowe drzwi w karierze zawodowej są wciąż otwarte: "Przed nim naprawdę jeszcze dużo dobrego".

Małżeństwo Sołtysików: Urok różnicy wieku

Andrzeja i Patrycję Sołtysików łączy wyjątkowa więź, mimo znaczącej, 24-letniej różnicy wieku. Para zdecydowała się na ślub w pięknym Krakowie w maju 2015 roku. Różnica wieku zdaje się być nieważna dla nich obojga. 

Jak podkreślał Andrzej w rozmowie z Izabelą Janachowską: "Pati ze swoją urodą ma 21, wygląda na 18, ale jej głowa to jest głowa 30-letniej, dojrzałej kobiety". 

Z kolei sam Sołtysik, chociaż wskazuje wiek ponad 40 lat, czuje się jak trzydziestolatek i twierdzi, że "mentalnie spotykają się na tym samym poziomie". Ich relacja pokazuje, że miłość i zrozumienie przekraczają bariery wiekowe.

Czytaj też:

"Dzień Dobry TVN": Kontrowersyjny żart w programie

Filip Chajzer wyrzucony z TVN? Ojciec dziennikarza komentuje

Paweł Okraska: Co stało się z gwiazdą "M jak miłość"?

Odmieniec rozczarowuje - Apple samo chyba nie wie, czym serial chce być

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dzień Dobry TVN | Andrzej Sołtysik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama