Dzień Dobry TVN
Ocena
programu
8
Dobry
Ocen: 112
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kolejne zmiany w "Dzień Dobry TVN". Kto pożegnał się z programem?

Zmian w "Dzień Dobry TVN" ciąg dalszy. Po zakończeniu współpracy z szóstką prowadzących, właśnie okazało się, że kolejna osoba pożegnała się z programem. O kogo chodzi?

"Dzień Dobry TVN": Zaskakujące roszady i burza w mediach

Koniec czerwca w TVN obfitował w niespodziewane decyzje. Pięcioro osób prowadzących program "Dzień Dobry TVN" - Andrzej Sołtysik, Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Agnieszka Woźniak-Starak - zostało zwolnionych. Decyzja o ich odejściu, ujawniona w mailu, rozesłanym do ekipy śniadaniówki, wywołała prawdziwą burzę w mediach i dyskusję wśród widzów. 

Pogłoski o dalszych zmianach w porannym programie potwierdziły się, gdy do grona odchodzących dołączył Filip Chajzer. W tym kontekście nowa dyrektor programowa TVN, Lidia Kazen, postawiła na trzy duety: Dorotę Wellman i Marcina Prokopa, Paulinę Krupińską-Karpiel i Damiana Michałowskiego oraz Ewę Drzyzgę i Krzysztofa Skórzyńskiego. Do tego składu prawdopodobnie dołączy wkrótce jeszcze jeden duet. Nie wiadomo jednak jeszcze, kto wystąpi w roli nowych prowadzących.

Reklama

"Dzień Dobry TVN": Kolejna osoba straciła pracę

Teraz okazuje się, że to nie koniec zmian w "Dzień Dobry TVN". W programie od jakiegoś czasu przestała się pojawiać Magdalena Taranta, która od początku roku zajmowała się w nim prognozami pogody. 25-latka została ostatnio wprost zapytana, czy to już koniec jej współpracy z telewizją TVN.

"Tak, już koniec. Zapraszam do Wrocławskiego Teatru Współczesnego" - napisała na Instagramie Taranta.

Jak poinformował serwis wirtualnemedia, TVN postanowił nie przedłużać umowy z prezenterką. Sympatyczna pogodynka nie znika jednak z show-biznesu, nadal będzie ją można oglądać na deskach wspomnianego teatru.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dzień Dobry TVN
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy