Dzień Dobry TVN
Ocena
programu
8
Bardzo dobry
Ocen: 114
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dzień Dobry TVN" zniknie z anteny w ostatni weekend listopada!

Widzowie "Dzień Dobry TVN" powinni przygotować się na zmiany! Program telewizyjny na koniec listopada nie przewiduje bowiem emisji nowych odcinków programu śniadaniowego. Powodem - ważne wydarzenia sportowe!

"Dzień Dobry TVN"to program śniadaniowy, który zyskał stałą porę emisji: odcinki można oglądać codziennie od godz. 8. Wśród prowadzących wyróżnić można takie pary, jak m.in. Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński.

Reklama

W ostatnim czasie szczególnie głośno było o ostatnim z wymienionych duetów: pojawienie się w programie żony Radosława Majdana wzbudziło spore zainteresowanie, a publiczność podzieliła się na sympatyków i krytyków takiej decyzji stacji.

Teraz wiele wskazuje na to, że widzów czeka kolejna zmiana! Tym razem chodzi nie o prowadzących, a o emisję weekendowego wydania. Wprawdzie w nadchodzącym czasie "Dzień Dobry TVN" pojawi się w telewizji bez zmian, ale już w sobotę 26 listopada i w niedzielę 27 listopada program nie zostanie pokazany! Wszystko przez zbliżające się konkursy skoków narciarskich, które będą nadawane właśnie przez wspomnianego nadawcę.

Skoki narciarskie zamiast "Dzień Dobry TVN"

Jak podaje portal Wirtualne Media, w ostatni weekend listopada TVN pokaże Zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Ruce. O ile pierwsze zawody narciarskie można było obejrzeć w TVP, o tyle teraz kibice powinni ustawić odbiorniki na inny kanał - i to dosyć wcześnie! Ze względu na Mistrzostwa Świata w Katarze organizatorzy zdecydowali się przesunąć start skoków narciarskich na poranek. Stąd też transmisja rozpocznie się już o godz. 9. 

Pół godziny wcześniej nadawca zaprosi na "Studio Pucharu Świata": program poprowadzą Damian Michałowski i Sebastian Szczęsny. Zmiany te wpłynęły na emisję "DD TVN", które - według programów telewizyjnych - powróci w poniedziałek, 28 listopada.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Dzień Dobry TVN
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy