Dzień Dobry TVN

Ocena
programu
7,8
Dobry
Ocen: 87
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dzień dobry TVN": Kolejne zmiany w programie. Dlaczego zmniejszono liczbę prowadzących?

Program "Dzień dobry TVN" od września czekają spore zmiany. Zmniejszy się przede wszystkim liczba prowadzących - z sześciu par zostaną jedynie trzy. Dodatkowo prezenterzy i ich goście spotkają się w nowym studio, a to jeszcze nie koniec nowości...

"Dzień dobry TVN": Program wróci na ekrany "odświeżony"

O zmianach, jakie czekają śniadaniówkę jesienią opowiedziała w rozmowie z portalem Wirtuanemedia.pl Lidia Kazen - dyrektorka TVN.

"Nie wierzę w zmiany dla zmian. "Dzień dobry TVN" zyskuje nowe studio, scenografię, bo dostosowuje się do potrzeb naszych widzów.  Chodzi o to, by w nowoczesnej formule prezentować reportaże, gości i tematy. Chcemy, aby widzowie czuli się naturalną częścią programu" - zdradziła. Wiadomo, że studio zyskało nowe meble i kanapy oraz, że zmieni się układ w pomieszczeniu.

Reklama

Sporym zaskoczeniem dla widzów mogą być także zmiany dotyczące liczby prowadzących. Okazuje się, że jesienią na ekranach pojawią się trzy pary, a nie tak jak dotychczas - sześć. 

"Dzień dobry TVN" wraca od września z trzema parami. Nie ukrywam, że myślę o wzmocnieniu programu czwartą parą, ale nie nastąpi to w najbliższym czasie. Najpierw nauczymy się nowego studia i ułożymy na nowo ten program" - dodała w rozmowie z portalem.

Mówi się, że największe szanse na dołączenie do stałej obsady śniadaniówki będą mieć prowadzący wakacyjnego wydania programu - "Dzień dobry wakacje", czyli Anna Senkara i Robert Stockinger lub Gabi Drzewiecka i Mateusz Hładki. Dziennikarze wsparliby duety, które pozostały w stałym składzie: Dorotę Wellman i Marcina Prokopa, Ewę Drzyzgę i Krzysztofa Skórzyńskiego oraz Paulinę Krupińską i Damiana Michałowksiego. 

Od poniedziałku 28 sierpnia program będzie zaczynał się 15 minut wcześniej niż dotychczas. Zarówno w tygodniu, jak i w weekendy "Dzień dobry TVN" będzie emitowany już od 7:45. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dzień Dobry TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy