Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami
Ocena
programu
7,4
Dobry
Ocen: 41
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Taniec z gwiazdami": Rafał Maserak źle ocenił Roksanę Węgiel? Internauci nie kryją oburzenia

Od kilku tygodni można śledzić losy uczestników "Tańca z gwiazdami". O Kryształową Kulę walczy m.in. Roksana Węgiel, która zdecydowanie jest ulubienicą widzów. Po ostatnim odcinku nie szczędzili krytyki jurorowi, który surowo ocenił piosenkarkę.

"Taniec z gwiazdami": Dwie pary odpadły z programu

Czwarty odcinek "Tańca z gwiazdami" pełen był wiosny i radości, jednak nie dla wszystkich był to szczęśliwy występ. Beata Olga zatańczyła tango, które zostało ostro skomentowane przez Iwonę Pavlović. Występ Filipa Chajzera również nie należał do udanych. Właśnie ta dwójka gwiazd musiała się pożegnać z programem.

Reklama

Z kolei uczestniczką, która zachwyciła jurorów była Roksana Węgiel. Młoda piosenkarka od pierwszego odcinka jest ulubienicą zarówno widzów, jak i jurorów. W trzecim odcinku programu otrzymała maksymalną liczbę punktów od jurorów. W czwartym razem ze swoim tanecznym partnerem, Michałem Kassinem, zaprezentowali walc angielski. 

"Taniec z gwiazdami": Fani zawiedzeni werdyktem! Ktoś inny powinien odpaść?

"Taniec z gwiazdami": Rafał Maserak odpowiedział na krytykę

Taniec udał im się perfekcyjnie, wiec wiele osób spodziewało się, że 19-latka drugi raz z rzędu otrzyma najwyższe noty. Ewa Kasprzyk, Tomasz Jan Wygoda i Iwona Pavlović przyznali jej trzy dziesiątki. Rafał Maserak zdecydował się jednak na odjęcie jednego punktu, co nie spodobało się internautom. 

"Przepiękny taniec. Coś czuję, że wygrają ten program", "Przepiękny i romantyczny taniec! Można ich oglądać i oglądać. Z odcinka na odcinek są coraz lepsi", "Roksana zatańczyła perfekcyjnie, i zasługiwała na 40 punktów, Maserak znów musiał to zepsuć", "A Maserak co? Groźny chce być, czy jak?", "Maserak coś dzisiaj nie w humorze, psuł punktacje... Nawet czarna mamba dawała 10" - można przeczytać pod postem na Instagramie programu. 

Juror postanowił odnieść się do zarzutów widzów. Zamieścił komentarz, którym jednoznacznie rozprawił się z osobami krytykującymi jego ocenę. "Bardzo piękny występ pozdrawiam wszystkich hejterow" - napisał, dodając kilka uśmiechniętych emotek.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Maserak | Taniec z Gwiazdami 14
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy