Big Brother

Ocena
programu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 15
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Monika Sewioło: Jak dziś wygląda gwiazda "Big Brothera"?

Monika Sewioło była jedną z gwiazd pierwszej edycji programu "Big Brother". Po zakończeniu programu próbowała swoich sił jako piosenkarka, wzięła również udział w rozbieranej sesji dla "Playboya". Jej kariera szybko się jednak zakończyła. Jak teraz, 20 lat po zakończeniu show, wygląda Sewioło?


Monika Sewioło była gwiazdą pierwszej edycji

W 2001 roku na ekranach telewizorów zadebiutował najbardziej kontrowersyjny program początku XXI wieku. "Big Brother" fascynował i oburzał. Uczestnicy pierwszych edycji szybko stawali się gwiazdami. O zawodnikach z pierwszej edycji powstał nawet film "Gulczas, a jak myślisz".

Niewątpliwie jedną z najbarwniejszych postaci show była Monika Sewioło. Piękna blondynka bardzo szybko stała się ulubienicą męskiej części widzów, którzy zachwycali się jej urodą i ponętnymi kształtami. I choć z programem musiała pożegnać się już w drugim odcinku, doskonale zapadła widzom w pamięć.

Reklama

Zanim trafiła do reality-show, była ekspedientką w sklepie oraz pracowała w firmie produkującej plastikowe okna. To właśnie niska pensja miała ją skłonić do udziału w programie, który dawał możliwość wygrania sporych pieniędzy i zdobycia popularności. Co ciekawe, w podjęciu decyzji wspierał ją mąż, Jacek Sewioło.

Sewioło od początku postawiła na wyrazistość i nie bała się odważnych decyzji. Była pierwszą skandalistką, która zapisała się na kartach historii programu. To właśnie ona brała prysznic topless, nie zważając na to, że podglądają ją inni uczestnicy oraz... kamery. Po emisji odcinka o kąpieli mówiły miliony. Były to bowiem czasy, kiedy nagość w polskiej telewizji traktowana była niemal jako temat tabu.

Monika Sweioło: Co się z nią stało?

Po opuszczeniu domu Wielkiego Brata, Monika Sewioło postanowiła wykorzystać swoje 5 minut i pojawiła się na okładce... "Playboya". Następnie chciała zrobić karierę muzyczną. Wydała nawet singiel "Urodziłam się, aby grać", jednak nie zyskał on popularności i przychylnych recenzji.

Początkująca wokalistka nie poddała się i niedługo później trafiła do zespołu "Nietykalni", z którym nagrała pierwszy krążek. Niestety i tym razem projekt okazał się niewypałem. W kolejnych miesiącach kariera celebrytki załamała się i Sewioło zupełnie zniknęła z przestrzeni publicznej.

Monika Sewioło: Co robi obecnie?

Kilka lat po emisji programu, Sewioło wyemigrowała z Polski. Mieszkała dwa lata na Sardynii, Karaibach oraz w Szwajcarii. Jakiś czas temu powróciła jednak do Polski.

Niewiele wiadomo natomiast na temat jej życia prywatnego. Gwiazda w 2021 roku założyła Instagrama, dzięki czemu możemy dowiedzieć się, jak obecnie wygląda. Na jej profilu, który obserwuje ponad cztery tysiące osób, znalazły się dotychczas 4 fotografie. Bardzo się zmieniła?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Monika Sewioło | Big Brother

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy