Reklama

"Wrogie niebo": 4. sezon w Scifi Universal

Na antenę Scifi Universal powraca jeden z najbardziej popularnych seriali science fiction ostatnich lat, "Wrogie niebo". Tom Mason oraz jego towarzysze ponownie będą musieli stawić czoła niebezpiecznym najeźdźcom z kosmosu, by ocalić ludzkość. Premiera 3 listopada o godz. 22:00.

"Wrogie niebo" to serial opowiadający o inwazji przybyszów z kosmosu na Ziemię. Po niespodziewanym ataku obcych część ludzi ginie, pozostali zawiązują grupy wsparcia mające odpierać wroga. 

Reklama

Partyzantom przewodzi Tom Mason (Noah Wyle), wykładowca historii, który z konieczności musiał stać się wojownikiem ruchu oporu. Obcy są niezwykle inteligentni, a w walce z ludźmi stosują bardzo zaawansowane technologie.

"Wrogie niebo" powraca z kolejnym, kipiącym akcją i nieoczekiwanymi zwrotami akcji czwartym sezonem.

Po odparciu ataku Espheni, który miał miejsce w ekscytującymi finale trzeciej serii, partyzanci tryumfalnie powracają do Charleston. Okazuje się jednak, że radość ze zwycięstwa jest przedwczesna. Espheni przeprowadzają kolejny atak, który sprawia, że Tom oraz jego towarzysze zostają rozdzieleni. Zamknięci w gettach ludzie zaczynają tracić nadzieję.

Czy Tomowi i pozostałym partyzantom uda się uciec i ponownie uzyskać przewagę nad nieprzyjacielem?

Dowiedz się więcej na temat: Wrogie niebo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje