Reklama

Wróciła na dobre

Po tygodniu intensywnych negocjacji A.J. Cook podpisała kontrakt ze stacją CBS i znów należy do głównej obsady "Zabójczych umysłów".

Wielbiciele agentki FBI Jennifer Jareau, w którą wciela się A.J. Cook, są zachwyceni. Niedawno załamywali ręce, kiedy to producenci ogłosili, że aktorka odchodzi z serialu ze względu na cięcia budżetowe. Tym bardziej cieszą się więc z informacji, że agentkę Jareau będzie można oglądać przez co najmniej dwa kolejne sezony.

Reklama

Światełko w tunelu

Na początku kwietnia, tuż po emisji ostatniego odcinka z udziałem Cook, stacja CBS rozpoczęła z aktorką rozmowy na temat nowego kontraktu.

- Cała ta sytuacja z odejściem i powrotem jest dla mnie zupełnie surrealistyczna - wyznała A.J. w wywiadzie dla TV Guide.

Producenci nie mogli przejść obojętnie wobec ogromnej popularności jej postaci wśród widzów, która nie przestała słabnąć po odejściu Cook. Widzowie zakładali blogi, fora i pisali do stacji petycje.

- Jestem oszołomiona wsparciem ze strony fanów. Dali mi poznać, co czują i jaka drzemie w nich siła. Stacja CBS też się o tym przekonała - dodała z uśmiechem aktorka.

Nowa Jennifer

Agentka Jareau wróciła jeszcze w ostatnim odcinku 6. sezonu "Zabójczych umysłów".

- Finał wprowadzi nową J.J. Będzie bardziej dojrzała i poważna. Wróci bogatsza o doświadczenia z pracy w Pentagonie, bardziej zasadnicza i gotowa do mocnego zderzenia z najtrudniejszymi sprawami. Spokojnie, nadal ma serce - powiedziała Cook.

nex

Dowiedz się więcej na temat: A.J. Cook | Zabójcze umysły

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje