Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 915 Krzysztof odwiedza Magdę, by zobaczyć jak się trzyma po feralnym obiedzie. Zwoleńska jest cała zapłakana i mówi mu, że muszą się rozstać. Anna szykuje się na wizytę z kuratorium. Bartek rozmawia ze Sterydem.

"Pierwsza miłość"

odc. 1681 Kaśka boi się, że nigdy nie uzbiera na wyjazd do Pawła. Wiktoria proponuje Ryśkowi, by przyjął jej nazwisko.

"Anna German"

odc.6 Rok 1964. Anna zdobywa pierwszą nagrodę na festiwalu w Opolu. Od tej pory intensywnie koncertuje. Wkrótce Zbyszek prosi ją o rękę. Tymczasem piosenkarka otrzymuje propozycję wyjazdu do Włoch i występu na festiwalu w San Remo.

"Ukryta prawda"

odc.165 Kasia przechodzi operację przeszczepu serca. W szpitalu zakochuje się w Mateuszu. Dręczą ją jednak wątpliwości, czy intencje chłopaka są szczere.

"Dlaczego ja?

odc.401 Julia Warzecha wraca z obozu dla dzieci z biednych rodzin, na którym była opiekunką. Rodzice dwójki maluchów nie zjawiają się po swoje pociechy.

"Trudne sprawy"

odc.295 Diana po urodzeniu Amelki przeprowadza się do Mirka. Gdy po jakimś czasie on wyrzuca ją z mieszkania, zdesperowana kobieta napada na bank.

"Szpital"

odc.39 Magdalena przychodzi do szpitala. Źle się czuje i męczy ją uporczywy kaszel. Nagle zaczyna się dusić. Dr Michał Morawski diagnozuje u niej zapalenie płuc.

"Malanowski i partnerzy"

odc.523 Alicja chce dowiedzieć się, na co jej ojciec wydaje duże sumy pieniędzy. Malanowski odkrywa, że jest on bywalcem jednej z agencji towarzyskich.

"Moda na sukces"

odc.5808 Jackie postanawia z ukrycia przysłuchać się rozmowie synowej z Owenem. Jest świadkiem, jak Bridget okłamuje go, że nie zostanie on ojcem.

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.32 Funkcjonariusze z Łodzi szukają seryjnego mordercy. Udaje im się ustalić, że jest nim Tomasz Gut. Mężczyzna ukrywa się w antykwariacie meblowym swojej matki, którą bierze na zakładniczkę. Próbujący go powstrzymać Bromski zostaje śmiertelnie ranny.


Niedziela

"Ranczo"

odc.84 Po kłótni z mężem i córką Halina udaje się do apteki po środki uspokajające. Tam spotyka magistra, który zaskakuje ją swoją troskliwością. Lucy z trudem znosi fakt, że jej mąż maluje nagą, atrakcyjną kobietę. Monika coraz śmielej próbuje wykorzystać sytuację, aby odebrać Wilskiej Kusego. Ksiądz rozpaczliwie szuka miejsca, gdzie mógłby w spokoju przemyśleć swoje powołanie i usłyszeć wskazówki od Boga. Udaje się do lasu, gdzie ku zdumieniu Michałowej buduje samotnię. Kozioł uświadamia sobie, że kosztowne usługi śledzenia Lodzi są opłacane z budżetu jego biura. Robi z tego powodu wielką awanturę Czerepachowi. Klaudia jest zaskoczona zachowaniem rodziców, którzy niespodziewanie zaczynają wychwalać Łukasza. Córka podejrzewa, że mogą oni coś planować.

"Przepis na życie"

odc.7 W lokalu Anki pojawia się Dorota. Adamowicz zarzuca terapeutce brak profesjonalizmu. Wkrótce spotyka się z Jerzym na nagraniu programu kulinarnego. Wzburzona kobieta niechcący uderza ukochanego patelnią w głowę. Przynosi to niespodziewany efekt.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama