Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 896 Magda ma wyrzuty sumienia po pocałunku z Krzysztofem. Przeprasza mężczyznę za swoje zachowanie... Marek jest świadkiem rozmowy telefonicznej matki z koleżanką, w której Krystyna z pogardą wypowiada się o Marii. Marta i Robert dochodzą do wniosku, że powinni zawieźć Ewę do Piotra.

"Pierwsza miłość"

odc. 1662 Radek rozważa możliwość rozpoczęcia współpracy z Marcinem, kumplem z uczelni, który handluje niewielkim sprzętem domowym i elektronicznym. Kinga nie jest zachwycona przyjazdem Beaty, siostry Adama i jej męża Filipa. Patrycja planuje przyjęcie urodzinowe.

"Anna German"

odc.3 Ania zaprzyjaźnia się z Hermanem Bernerem. Irma wychodzi za niego za mąż. Wkrótce otrzymuje on powołanie do armii i wyjeżdża. Na ślad Irmy wpada Walentyn. Kobiecie udaje się uciec z bliskimi do Dżambułu, a niedługo później dotrzeć do Warszawy.

"Ukryta prawda"

odc.146 Gdy Bożena nie wraca na noc do domu, jej syn zawiadamia policję. Zaczynają się poszukiwania. Wkrótce chłopak otrzymuje anonim z żądaniem okupu.

"Moda na sukces"

odc.5791 U Donny nieoczekiwanie zjawiają się jej rodzice, Beth i Stephen. Logan zauważa, że stan matki coraz bardziej się pogarsza. Eric proponuje im gościnę.

"rodzinka.pl"

odc.81 Okazuje się, że Ludwik jest bardzo łatwowierny. Chłopcy bez trudu ukrywają przed nim złe stopnie w szkole. Z kolei Natalię prześladuje pech. Boska nie zalicza testu na miłość, któremu poddali ją Kacper i Zosia, psuje toster i ulega wypadkowi w trakcie gaszenia światła. Tomek, Kuba i Kacper postanawiają samodzielnie przygotować jakieś danie. Po trudach gotowania razem oglądają program kulinarny w telewizji.

odc.82 Natalia próbuje przekonać bliskich do zdrowego stylu życia. Tomek, Kacper i Zosia postanawiają znaleźć pracę na wakacje. Niestety, ich pomysły nie spotykają się ze zrozumieniem ze strony rodziców. Drużynie prowadzonej przez Ludwika wciąż nie dopisuje szczęście. Gdy Boski zauważa, że mecz sędziuje niedoświadczony arbiter, namawia chłopców na brutalniejszą grę.

"Dlaczego ja?

odc.382 Bezrobotny Tomasz pożycza pieniądze od brata, by pomnożyć je w kasynie. Wkrótce chce się tam zatrudnić. Gdy nie dostaje pracy, załamuje się.

"Trudne sprawy"

odc.276 Bożena pracuje jako sekretarka w liceum, do którego uczęszczają jej dzieci. Sprawy się komplikują, gdy do kobiety wprowadza się jej partner, nauczyciel.

"Szpital"

odc.20 Karetka pogotowia przywozi mężczyznę, którego ukąsiła żmija. Pomoc wezwał jego 10-letni syn. Pacjent doznał wstrząsu, a jego stan stale się pogarsza.

"Malanowski i partnerzy"

odc.504 Zostaje potrącony samochodem informator detektywów. Zrozpaczona narzeczona chłopaka błaga Malanowskiego, by schwytał sprawcę wypadku.

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.28 Młoda kobieta niespodziewanie słabnie na ulicy. Lekarzom nie udaje jej się uratować. W nocy nieznany sprawca zabija strażnika szpitala i zabiera ciało zmarłej z kostnicy, uniemożliwiając przeprowadzenie sekcji zwłok. Bromski rozpoczyna śledztwo.


Niedziela

"Ranczo"

odc.80 Stan zdrowia proboszcza się pogarsza. Michałowa jest przekonana, że duchowny już nie wyzdrowieje. Doktorowi Wezółowi udaje się jednak ustalić przyczynę niedomagania pacjenta. Ksiądz prosi go, aby nie zdradzał powodów jego choroby gospodyni. Agentka sztuki Monika krytykuje Lucy, że nie pozwoliła Kusemu doskonalić talentu. Przekonuje też artystę, że powinien zdecydować, czy chce rozwijać się w Warszawie, czy poświęcić czas rodzinie. Wpada również na pomysł nakręcenia videoartu o malarzu. Tymczasem w knajpie Wioletki komisja programowa w składzie: Wargacz, Solejuk i Myćko, próbuje stworzyć program Polskiej Partii Uczciwości. Przedłużające się obrady, po konsultacjach z Czerepachem, przerywa Stasiek. Senator Kozioł musi interweniować w tej sprawie.

"Przepis na życie"

odc.3 Anka ulega sugestiom Poli i postanawia skontaktować się z dawnym "przyjacielem", architektem Maćkiem, który może okazać się pomocny przy wykończeniu wnętrza nowej restauracji. Czy Jerzy będzie zazdrosny? Irena próbuje rozwiać obawy Wandy, która przeżywa przeprowadzkę Stefana do jej mieszkania.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje